Moja lista

Mieszkanie W Bułgarii – Czy Warto Zainwestować?

Zakup nieruchomości za granicą to dobre rozwiązanie dla osób, które często podróżują do konkretnej lokalizacji. Nie trzeba wówczas poszukiwać hoteli i dokonywać rezerwacji, a w czasie spędzanym poza krajem można przeznaczyć nieruchomość na wynajem. Czy warto zatem zainwestować w mieszkanie w Bułgarii? Opisujemy tę kwestię w poniższym wpisie, zapraszamy więc do lektury.

Apartamenty w dogodnych lokalizacjach

Można wybrać nieruchomość wybranej wielkości dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Na szczególną uwagę zasługują apartamenty w bułgarskich kompleksach, takich jak Sorento, Waterpark, Grand Resort, Premier Fort, Prestige Fort, Barcelo i Royal Sun. Ich niekwestionowaną zaletą jest rozbudowana infrastruktura wakacyjna kompleksu oraz wysoka jakość utrzymania przez zarządcę. Można nabyć mieszkanie nad brzegiem morza, z widokiem na góry i nie tylko.

Tego rodzaju zakup to opłacalna inwestycja głównie dla osób regularnie odwiedzających dany kraj. Przy częstych wyjazdach mieszkanie jest bardziej korzystnym finansowo rozwiązaniem niż pobyty w hotelach, bowiem ceny wybranych apartamentów zaczynają się już od 80 tysięcy zł i można je zakupić na raty.
kompleks melia

Mieszkanie w Bułgarii – czy warto?

Taka inwestycja stanowi lokatę kapitału, co jest ważnym aspektem w kontekście inflacji w Polsce. Ponadto ceny nieruchomości w Bułgarii są niższe niż w innych europejskich krajach, zaś ich wartość systematycznie rośnie, co stwarza możliwość późniejszej sprzedaży mieszkania z zyskiem. Jest to więc warta uwagi inwestycja, która zabezpieczy oszczędności przed spadkiem ich wartości powodowanym wzrostem cen i niskim oprocentowaniem lokat w Polsce.

Ze względu na korzystne ceny i możliwość rozłożenia płatności na raty zakup nieruchomości w tej lokalizacji to opłacalna opcja. Należy jednak skorzystać z usług rzetelnej agencji, która zapewni pełną obsługę i wsparcie w poszukiwaniu obiektu i jego zakupie. Polecamy usługi firmy Bułgaria Okiem Tubylca, która posiada w ofercie liczne nieruchomości na sprzedaż w atrakcyjnych lokalizacjach.

Sprawdź inne artykuły

Sprawdź nasze apartamenty

Nieruchomości Goritsa Nieruchomości Słoneczny brzeg