POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY

Kompleksy wypoczynkowe w Bułgarii

W ofercie agencji nieruchomości Bulgaria Okiem Tubylca LTD przygotowaliśmy apartamenty w prestiżowych kompleksach nad Morzem Czarnym. Poszczególne z nich różnią się dostępnymi udogodnieniami oraz lokalizacją. Większość z nich posiada zewnętrzne baseny i posiada bezpośrednie zejście na piaszczyste plaże albo znajduje się w odległości krótkiego spaceru od morza. W ofercie naszej agencji znajdziesz szeroki wybór kompleksów o różnej charakterystyce.

Piękne i prestiżowe kompleksy na bułgarskim wybrzeżu

Nasi eksperci stale monitorują bułgarski rynek nieruchomości. Będąc na miejscu, doskonale wiemy, które kompleksy dobrze pracują, są zadbane i rokują na dobry wynajem i bezpieczną lokatę kapitału. Naszym klientom proponujemy prawdziwe perełki, w tym apartamenty zlokalizowane w pożądanych kompleksach turystycznych. Wśród nich znajdują się m.in.: Premier Fort, Prestige Fort, Grand Resort Sveti Vlas, Sorrento Sole Mare, Waterpark Fort, Cascadas, Barcelo, Sunny day 6 i inne. Znajdują się one w popularnych kurortach turystycznych, w tym m.in. w Słonecznym Brzegu, Sveti Vlas, Elenite, Pomorie czy Aheloy. Dzięki temu w agencji nieruchomości Bułgaria Okiem Tubylca bez trudu znajdziesz apartament idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Wybór kompleksu ma znaczenie

Wbrew pozorom wybór kompleksu jest znacznie ważniejszy od samego mieszkania. Jest to związane z tym, że to lokalizacja kompleksu wpływa na ostateczną wartość nieruchomości oraz cenę, którą można uzyskać za wynajem wakacyjny. Właśnie dlatego nasz zespół dba o to, aby oferować klientom tylko zadbane, sprawdzone i dobrze przygotowane kompleksy. Charakteryzują się ona dobrze przygotowaną i rozbudowaną infrastrukturą wakacyjną. Dzięki temu są dobrym wyborem inwestycyjnym.

Dodatkowe udogodnienia

Poszczególne kompleksy oferują właścicielom i turystom dodatkowe udogodnienia. Przed wybraniem apartamentu w konkretnym z nich warto to sprawdzić. Wśród często spotykanych udogodnień znajdują się m.in.:

  • baseny;
  • zadbane tereny zielone, ogrody, alejki spacerowe
  • rozbudowane place zabaw dla dzieci
  • siłownie;
  • sale zabaw;
  • centra SPA:
  • restauracje;
  • kawiarnie;
  • przestrzenie wspólne;
  • i wiele więcej.

Dzięki temu osoby przebywające w wybranym kompleksie turystycznym mają wszystko pod ręką i nie muszą się o nic martwić. To dobry wybór zarówno na drugi dom, jak i na wyjazd wakacyjny.

Szeroki wybór apartamentów

Inwestorom oferujemy szeroki wybór apartamentów. Różnią się m.in. metrażem i standardem wykończenia. Zanim mieszkanie w Bułgarii trafi do naszej oferty, to jest dokładnie sprawdzane pod kątem statusu prawnego i stanu technicznego. W ten sposób jesteśmy w stanie wybrać dla naszych klientów apartamenty najlepsze z najlepszych. Razem z nami wybierzesz wymarzone mieszkanie w Bułgarii. Możesz potraktować je jako swój drugi dom w Europie lub apartament na wynajem wakacyjny i inwestycję z wysoką stopą zwrotu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w popularnych kompleksach turystycznych rokujących na dobry wynajem i pewną lokatę kapitału.

Jak możemy ci pomóc?

Nie widzisz oferty, która by spełniała Twoje oczekiwania? Spodobała Ci się oferta już niedostępna? Poinformują nas o tym, a my powiadomimy Cię kiedy pojawią się nowe oferty, które mogą Cię zainteresować.

Napisz do nas

Zadzwoń do nas

+48 513 618 753 +359 87 6320929