Moja lista

SPRZEDAJ Z NAMI SWÓJ APARTAMENT

Planujesz sprzedać swoje mieszkanie? Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszej pomocy a zaoszczędzisz nie tylko czas ale i pieniądze. Średni czas sprzedaży nieruchomości w naszym biurze to mniej niż 2 miesiące.

Nasze działanie w 7 krokach

Agencja Nieruchomości Bułgaria Okiem Tubylca Ltd oferuje kompleksową sprzedaż nieruchomości – apartamentów w Bułgarii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzamy cały proces sprzedaży, począwszy od profesjonalnej wyceny nieruchomości, zbudowania konkurencyjnej oferty,  negocjacje z Klientami, przeprowadzenie transakcji, aż po ostateczne przekazanie nieruchomości nowemu właścicielowi

1. Wycena Nieruchomości

1. Wycena Nieruchomości

Sporządzamy profesjonalną wycenę nieruchomości biorąc pod uwagę wiele czynników, tak aby maksymalizować zwrot z inwestycji. Dzięki nam sprzedaż szybciej i z zyskiem.

2. Budowa Oferty

2. Budowa Oferty

Po sporządzeniu wyceny zajmiemy się stworzeniem kompleksowej oferty handlowej, z filmem promocyjnym, wysokiej klasy zdjęciami i szeregiem innych środków marketingowych.

3. Skuteczna Promocja

3. Skuteczna Promocja

Posiadając przygotowaną ofertę nieruchomości rozpoczniemy kampanie promocyjne o szerokim zasięgu, skierowane do potencjalnych kluczowych Klientów z Polski i innych krajów.

4. Prezentacje Nieruchomości

4. Prezentacje Nieruchomości

Zajmiemy się procesem prezentacji nieruchomości od kontaktu telefonicznego aż po oprowadzanie Klientów, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas.

5. Negocjacje i budowa transakcji

5. Negocjacje i budowa transakcji

Jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem transakcyjnym, wiemy jak wynegocjować dla Ciebie najlepsze warunki transakcji.

6. Pełna obsługa prawna

6. Pełna obsługa prawna

Zapewniamy pełną obsługę prawną transakcji, zarówno dla sprzedającego jak i kupującego. Jeżeli wolisz nie przyjeżdżać na akt notarialny, umowę przyrzeczoną podpiszemy w Twoim imieniu na podstawie nadanego pełnomocnictwa przed polskim notariuszem.

7. Przekazanie Nieruchomości

7. Przekazanie Nieruchomości

Po sfinalizowaniu transakcji sprawnie przekażemy Twoją nieruchomość nabywcy i zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi sprawami po zamknięciu oferty.

Masz pytania?

Masz pytania?

Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas.

Skontaktuj się z nami

Maksymalny rozmiar pliku to 5MB
Akceptowane formaty plików: jpg,jpeg

Aby wgrać wiele plików, należy dodawać je z przyciskiem SHIFT lub CTRL.

Załączony plik jest w złym formacie. Wybierz plik w formacie: jpg,jpeg.
Rozmiar załączonego pliku jest za duży.