436

APARTAMENTÓW W OFERCIE

0

POŚREDNIKÓW TYLKO BEZPOŚREDNIE OFERTY

1000+

SFINALIZOWANYCH SPRZEDAŻY

100%

ZADOWOLONYCH NABYWCÓW

O nas

Witaj w Bulgaria Okiem Tubylca LTD – najlepsze nieruchomości na sprzedaż w Bułgarii – cieszymy się, że to właśnie z Nami postanowiłeś postawić pierwszy krok do znalezienia wymarzonego wakacyjnego apartamentu w Bułgarii.

Nasza profesjonalna i rzetelna obsługa oraz troska o Wasze potrzeby i interesy jest powodem, dla którego sprzedajemy setki apartamentów rocznie, przez co staliśmy się liderem sprzedaży apartamentów wśród polskich Klientów.

Pomożemy Ci znaleźć swoje miejsce pod słońcem

Skontaktuj się z nami, chcemy poznać Twoje oczekiwania co do apartamentu w Bułgarii . Zadaj nam tyle pytań, ile chcesz na temat konkretnych nieruchomości jak i całego regionu. Nie ma nieistotnych pytań – na wszystkie odpowiemy. Otrzymasz również komplet informacji o przebiegu całej transakcji – w tym wszystkich kosztów – dowiesz się jak Bułgaria Okiem Tubylca LTD gwarantuje bezpieczeństwo transakcji.

Mieszkamy na stałe na Bułgarskim Wybrzeżu, znamy najlepsze miejsca w okolicy, najlepsze plaże oraz najlepsze bary i restauracje, a przede wszystkim wiemy które kompleksy wakacyjne, apartamentowce są godne polecenia, które byłyby dobre do zakupu pod kątem Twoich oczekiwań, a także które będą dobrą inwestycją, dającą solidny zwrot z wynajmu lub rokującą sprzedażą z zyskiem.

Poznaj nasze kompleksy

Wiemy, że nie zawsze od razu będziesz wiedzieć dokładnie, czego szukasz. Czasem Twoje preferencje ulegną zmianie, gdy uzyskasz od Nas dodatkowe wskazówki i potrzebne informacje. Ale to właśnie dzięki temu, że będziemy w stałym dialogu, dzięki wymianie pomysłów i sugestii; będziemy mogli znaleźć nieruchomość, która w 100% spełni Twoje oczekiwania. Doskonale wiedzą to już Nasi Klienci, zwłaszcza Ci, którzy zaufali nam na tyle, że kupili nieruchomość bez wcześniejszej wizyty na miejscu.

Możesz również samodzielnie przeszukać bogatą ofertę apartamentów w Bułgarii, na naszej stronie internetowej, wybrać apartamenty, które mogłyby Cię zainteresować. Oferujemy apartamenty na sprzedaż w takich kurortach jak między innymi: Słoneczny Brzeg, Sveti Vlas, Elenite, Rawda, Aheloy, Nessebar – naszym zdaniem najpiękniejszy i najbardziej atrakcyjny rejon na całym bułgarskim wybrzeżu.

Możesz obejrzeć zdjęcia i filmy z apartamentu – dzięki temu, że jesteśmy na miejscu i nie korzystamy z pośredników każda nieruchomość jest przez nas sprawdzona, każdy apartament widzieliśmy na żywo. Z nami nie kupujesz kota w worku, kupujesz to co widzisz, a dostajesz to czego oczekujesz. Nie odsyłamy Cię do innej agencji, do innego pośrednika, do innej osoby. Od pierwszego kontaktu do podpisania aktu notarialnego obsługuje Cię ten sam zespół.

Poznaj miejscowości

Działamy kompleksowo:

Od a do zet

zajmujemy się wszystkimi formalnościami, zapewniamy wsparcie prawnika i tłumacza, dzięki czemu bezpiecznie i bezstresowo przeprowadzimy Cię przez proces zakupu nieruchomości

Finansowanie

w razie potrzeby pomagamy w uzyskaniu finansowania

Gwarancja

jesteśmy gwarantem rzetelnej transakcji – wszystkie nieruchomości zostały sprawdzone pod kątem prawnym i faktycznym

Spodobał Ci się apartament z naszej oferty i zastanawiasz się jak go kupić ? To proste. Jeżeli chcesz przeprowadzić całą transakcję szybko i sprawnie – przyjeżdżasz do Bułgarii tylko raz – obejrzeć apartament i podpisać akt notarialny za jednym zamachem. Wszystko będzie przygotowane, wystarczą raptem dwa dni pobytu. Wszystkie pozostałe formalności, w tym podpisanie umowy rezerwacyjnej / przedwstępnej można przeprowadzić zdalnie. Możemy również przeprowadzić transakcję w całości na odległość i na podstawie pełnomocnictwa zawrzeć akt notarialny w Twoim imieniu.

Jeśli natomiast podobają Cię apartamenty, ale nie masz pewności, nigdy wcześniej nie byłeś w Bułgarii to zapraszamy na mały rekonesans. Jesteśmy na miejscu cały rok, zorganizujemy Ci pobyt, pokażemy nasze kompleksy i apartamenty. A przy okazji, będziemy mogli się lepiej poznać.

Zajmujemy się sprzedażą i obsługą posprzedażową od A do Z także w procesie zarządzania najmem. Po zakupie apartamentu w Bułgarii dajemy możliwość zorganizowania zdalnie jego modernizacji, remontu, zakupu mebli lub innych potrzebnych przedmiotów. Tak aby apartament był w pełni gotowy na przyjazd jego nowych właścicieli.

Od naszego zespołu który tu mieszka uzyskasz wszystkie potrzebne porady eksperckie, w tym informacje o obszarach, cenach, szkołach, opiece zdrowotnej, sklepach i wszystkich innych kwestiach, potrzebnych do życia w Bułgarii lub posiadania apartamentu w celach wakacyjnych, inwestycyjnych

Pamiętaj. Po sprzedaży nadal jesteśmy tu – na miejscu – dla Ciebie. Możemy polecić kompetentnych lokalnych handlowców lub innych usługodawców i pomóc w poruszaniu się po procesie prawnym. Zapewniamy kompleksową obsługę posprzedażową, dzięki czemu zawsze możesz przyjść do nas po pomoc, gdy jej tylko potrzebujesz.

Bulgaria Okiem Tubylca to miejsce w którym sprzedaje się marzenia.

Bulgaria Okiem Tubylca LTD. Agencja Nieruchomości

Jak możemy ci pomóc?

Nie widzisz oferty, która by spełniała Twoje oczekiwania? Spodobała Ci się oferta już niedostępna? Poinformują nas o tym, a my powiadomimy Cię kiedy pojawią się nowe oferty, które mogą Cię zainteresować.

Napisz do nas

Zadzwoń do nas

+48 513 618 753 +359 87 6320929