POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY

Miejscowości turystyczne w Bułgarii

Jako agencja nieruchomości Bułgaria Okiem Tubylca LTD oferujemy inwestorom zakup apartamentów i domów w starannie wybranych miejscowościach. Na bazie wieloletniego doświadczenia i dobrego rozeznania rynku przygotowaliśmy mieszkania w popularnych resortach turystycznych nad Morzem Czarnym oraz w bułgarskich górach. Zapraszamy do zapoznania się z miejscowościami, gdzie wspólnie z naszą agencją kupisz swoją wymarzoną nieruchomość w Bułgarii.

Popularne resorty nad Morzem Czarnym

Oczywiście największym zainteresowaniem inwestorów cieszą się nieruchomości zlokalizowane nad Morzem Czarnym. Największym kurortem tego regionu jest Słoneczny Brzeg. W naszej agencji nieruchomości znajdziesz starannie dobrane mieszkania w Słonecznym Brzegu i nie tylko. Oferujemy również apartamenty w takich lokalizacjach jak m.in.: Sveti Vlas, Elenite, Pomorie, Nessebar, Aheloy, Kosharitsa czy Rawda. Wszystkie znajdują się na wybrzeżu i oferują dobrze przygotowaną infrastrukturę turystyczną i usługową. Do tego piękne plaże, dobrze przygotowane mariny i wiele więcej. W miejscowościach tych można znaleźć wymarzony drugi dom dla siebie lub też apartament przeznaczony na wynajem turystyczny. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i celu planowanej inwestycji.

Najbardziej atrakcyjny region w Bułgarii

Od lat pod kątem inwestycyjnym najbardziej atrakcyjnym regionem w Bułgarii jest pas wybrzeża, który liczy około 15 kilometrów. Nad zatoką znajdują się miejscowości: Rawda, Nessebar, Słoneczny Brzeg, Sveti Vlas i Elenite. Znajdują się tuż obok siebie w ramach jednej zabudowy. Daje to swobodę przemieszczania się pomiędzy nimi i odkrywania ich uroków, niczym jednego większego miasta. Jednocześnie każde z tych miejsc ma swoją unikalną charakterystykę, dzięki czemu nieruchomość dobierzesz bezpośrednio do swoich potrzeb. Dla przykładu Słoneczny Brzeg to duży kurort z promenadą, a Sveti Vlas nazywane jest bułgarskim St. Tropez i posiada piękną i nowoczesną marinę.

Pod względem komunikacyjnym ułatwieniem są autobusy miejskie, które kursują na całej trasie. W sezonie letnim dochodzą do tego tramwaje wodne. Nieruchomości w tym regionie systematycznie zwiększają swoją wartość i dają duży potencjał wynajmu.

Bansko – górska perełka Bułgarii

Dla fanów sportów zimowych i górskich widoków również coś przygotowaliśmy. To mieszkania i domy w miejscowości Bansko, czyli prawdziwej górskiej perełce. Miasteczko znajduje się na liście UNESCO i dysponuje dobrze rozbudowaną infrastrukturą do uprawiania sportów zimowych. Zachwyca nie tylko zimą, ale również latem, gdy można eksplorować góry na świetnie przygotowanych szlakach pieszych i rowerowych.

Zapraszamy do zakupu z Bułgaria Okiem Tubylca

Jeżeli planujesz inwestycję w nieruchomość zagraniczną, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jako Bułgaria Okiem Tubylca oferujemy kompleksowe wsparcie od A do Z w wyborze nieruchomości oraz w przeprocesowaniu jej zakupu. Proponujemy apartamenty i domy zlokalizowane w popularnych turystycznych miejscowościach. Dokładnie sprawdzamy ich stan prawny i techniczny, dzięki czemu zadbasz z nami o wysoki standard bezpieczeństwa transakcji. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas nieruchomościami.

 

Jak możemy ci pomóc?

Nie widzisz oferty, która by spełniała Twoje oczekiwania? Spodobała Ci się oferta już niedostępna? Poinformują nas o tym, a my powiadomimy Cię kiedy pojawią się nowe oferty, które mogą Cię zainteresować.

Napisz do nas

Zadzwoń do nas

+48 513 618 753 +359 87 6320929