Moja lista

Sprawdź Jak Bułgaria Okiem Tubylca Gwarantuje Bezpieczeństwo Transakcji!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla każdego inwestora jest bezpieczeństwo dokonywanej transakcji. Zakup nieruchomości w Bułgarii wiążę się z większym wydatkiem, dlatego cały proces powinien przebiegać z najwyższym profesjonalizmem i zaufaniem. Zespół Bułgaria Okiem Tubylca to eksperci, którzy od lat specjalizują się w rynku nieruchomości w Bułgarii, a także gwarantują bezpieczeństwo każdej pojedynczej transakcji. Sprawdź, w jaki sposób.

Dokładne sprawdzenie nieruchomości

Pod względem zakupu nieruchomości, Bułgaria cieszy się rosnącym zainteresowaniem inwestorów zagranicznych. W tym gronie jest spora grupa Polaków, którzy z jednej strony pragną inwestycji z wysoką stopem zwrotu i w pełni bezpiecznej, a z drugiej strony apartamenty w Bułgarii często traktują jako swoje miejsce docelowe na wakacje. Zespół naszych specjalistów czuwa nad bezpieczeństwem każdej takiej transakcji. Zanim dojdzie do zakupu mieszkania lub domu, to są one dokładnie sprawdzane. Na co dzień mieszkamy w Bułgarii i osobiście dbamy o dopilnowanie wszystkich szczegółów.

Proces weryfikacyjny dotyczy zarówno stanu prawnego nieruchomości, jak i jej stanu technicznego. Jeżeli cokolwiek wzbudza nasze podejrzenia, to odchodzimy od porozumienia i nie umieszczamy nieruchomości w naszej ofercie. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo, wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie inwestorów, którzy zdecydowali się nam zaufać. Może zdarzyć się tak, że nieruchomość w Bułgarii wpadnie Ci w oko, jednak po naszej weryfikacji odradzimy jej zakup. Unikniesz takiej sytuacji, przeglądając oficjalne zatwierdzone obiekty na naszej stronie internetowej.

Jako obywatel UE masz pełnię praw

Dużym ułatwieniem w przeprowadzeniu procesu zakupu apartamentu w Bułgarii jest fakt, że Polacy są obywatelami Unii Europejskiej, tak samo, jak Bułgarzy. Oznacza to, że z powodzeniem możemy kupować mieszkania wraz z gruntem, co nie dotyczy osób spoza europejskiej wspólnoty. Sam zakup wygląda bardzo podobnie do tego, jak dzieje się to w Polsce. Nasi specjaliści krok po kroku Cię przez to przeprowadzą, a także kompleksowo pomogą w zakresie dokumentacji, spraw administracyjnych i innych. W ten sposób zagwarantujemy Ci bezpieczeństwo i spełnienie wszystkich obowiązków, które spadają na kupującego, czyli nowego właściciela domu lub apartamentu w Bułgarii.

Bezpieczna procedura zakupu przez naszą agencję

Z zespołem Bułgaria Okiem Tubylca zakupu nieruchomości w Bułgarii możesz dokonać zarówno po przyjeździe na miejsce, jak i na podstawie materiałów wizualnych udostępnianych przez naszych doradców. Po rezerwacji apartamentu konieczne jest uiszczenie depozytu w wysokości 2000 euro na poczet ceny apartamentu i rozpoczynamy przygotowywanie niezbędnych dokumentów, a także cały proces. Jeżeli jednak z winy sprzedającego ostatecznie nie dojdzie do podpisania aktu notarialnego i zakupu nieruchomości, to opłata rezerwacyjna jest w stu procentach zwracana naszemu klientowi. Stawiamy na budowanie relacji i czytelną formę rozliczenia. Zależy nam na tym, aby każdy inwestor znalazł nieruchomość idealnie dopasowaną do swoich potrzeb, co jest gwarancją satysfakcji z zakupu. To my w całym procesie jesteśmy odpowiedzialni za zagwarantowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Obsługa prawna transakcji

Doskonale wiemy, że nie każdy klient musi dobrze orientować się w kwestiach prawnych związanych z zakupem i sprzedażą nieruchomości. Właśnie dlatego dbamy o kompleksową obsługę prawną transakcji, dzięki czemu żaden jej szczegół nie zostanie pominięty. W procesie weryfikacji stanu prawnego nieruchomości sprawdzamy:
-czy nieruchomość nie jest przedmiotem sporów sądowych i roszczeń osób trzecich,
-nie ma hipotek na nieruchomości wpisanych w bułgarskim odpowiedniku ksiąg wieczystych
-potwierdzamy, że sprzedającemu przysługuje tytuł własności do nieruchomości
-nie ma zaległości w płatnościach z tyt. należości publiczno-prawnych (podatku od nieruchomości), a także czynszu na rzecz zarządcy kompleksu oraz rachunków za prąd i wodę.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Niezależnie od tego, czy planujesz zakup, czy też sprzedaż nieruchomości w Bułgarii, naszym zadaniem jest zadbanie o bezpieczeństwo całej transakcji. Gwarantujemy je na podstawie wieloletniego doświadczenia i wiedzy branżowej, a także dobrej znajomości lokalnego rynku. W ofercie agencji posiadamy apartamenty w Bułgarii na sprzedaż i na wynajem, a także pomagamy naszym klientom w sprzedaży posiadanych nieruchomości. Każdorazowo oferta ma charakter indywidualny i dostosowywana jest do potrzeb klienta. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem agencji Bułgaria Okiem Tubylca. Do usłyszenia.

 

Sprawdź inne artykuły

Sprawdź nasze apartamenty

Nieruchomości Goritsa Nieruchomości Słoneczny brzeg