Przejdź do treści
  • +48 513 618 753
  • ‭+359 87 6828947‬
  • Wyślij zapytanie
  • Hotel Bisser lok 8, Słoneczny Brzeg 8240
Moja lista
Bułgaria Okiem TubylcaNieruchomości Bułgaria Okiem Tubylca
  • Home
  • O nas
  • OFERTY
  • Sprzedaj apartament
  • Nieruchomości Bułgaria
    • Nieruchomości na sprzedaż nad morzem w Bułgarii
    • Tanie nieruchomości w Bułgarii na sprzedaż
    • Bułgaria: nieruchomości od dewelopera
    • Nieruchomości w Bułgarii na raty
  • Wynajem
  • Kompleksy
    • Nieruchomości Premier Fort Suites
    • Nieruchomości Green Fort Suites
    • Nieruchomości Premier Fort
    • Nieruchomości Sorrento Sole Mare
    • Nieruchomości Waterpark Fort
    • Nieruchomości Grand Resort Sveti Vlas
    • Nieruchomości Prestige Fort
    • Nieruchomości Privilege Fort
    • Nieruchomości Messambria Fort Beach
    • Nieruchomości BARCELO
    • Nieruchomości Cascadas
    • Nieruchomości Sweet Homes
    • Nieruchomości RELAX
    • Nieruchomości Sunny Day 6
  • Miejscowości
    • Słoneczny Brzeg – apartamenty na sprzedaż
    • Sveti Vlas – apartamenty na sprzedaż
    • Elenite – nieruchomości na sprzedaż
    • Pomorie – nieruchomości na sprzedaż
    • Nessebar – apartamenty na sprzedaż
    • Aheloy – nieruchomości na sprzedaż
    • Rawda – apartamenty na sprzedaż
  • blog
  • Kontakt

Nieruchomości Bułgaria - Raty - TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE Z TARASEM I WIDOKIEM NA BASEN I MORZE W RIVIERA FORT BEACH RAWDA

  • Home
  • O nas
  • OFERTY
  • Sprzedaj apartament
  • Nieruchomości Bułgaria
    • Nieruchomości na sprzedaż nad morzem w Bułgarii
    • Tanie nieruchomości w Bułgarii na sprzedaż
    • Bułgaria: nieruchomości od dewelopera
    • Nieruchomości w Bułgarii na raty
  • Wynajem
  • Kompleksy
    • Nieruchomości Premier Fort Suites
    • Nieruchomości Green Fort Suites
    • Nieruchomości Premier Fort
    • Nieruchomości Sorrento Sole Mare
    • Nieruchomości Waterpark Fort
    • Nieruchomości Grand Resort Sveti Vlas
    • Nieruchomości Prestige Fort
    • Nieruchomości Privilege Fort
    • Nieruchomości Messambria Fort Beach
    • Nieruchomości BARCELO
    • Nieruchomości Cascadas
    • Nieruchomości Sweet Homes
    • Nieruchomości RELAX
    • Nieruchomości Sunny Day 6
  • Miejscowości
    • Słoneczny Brzeg – apartamenty na sprzedaż
    • Sveti Vlas – apartamenty na sprzedaż
    • Elenite – nieruchomości na sprzedaż
    • Pomorie – nieruchomości na sprzedaż
    • Nessebar – apartamenty na sprzedaż
    • Aheloy – nieruchomości na sprzedaż
    • Rawda – apartamenty na sprzedaż
  • blog
  • Kontakt

Szczegóły oferty

Apartament z widokiem na morze i basen w pierwszej linii brzegowej – Riviera Fort Beach, Bułgaria

Szukasz przestronnego mieszkania nad samym Morzem Czarnym, w spokojnej lokalizacji, ale z szybkim dostępem do atrakcji i infrastruktury kurortu? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Apartament w kompleksie Riviera Fort Beach łączy w sobie komfort, funkcjonalność i wspaniały widok na morze. Co więcej, możliwość zakupu na raty do 10 lat (z wpłatą wstępną od 30%) czyni tę propozycję jeszcze bardziej dostępną.

To idealna oferta zarówno do zamieszkania na stałe, jak i jako inwestycja pod wynajem sezonowy.


Poznaj kluczowe atuty tej nieruchomości

☑ Taras z widokiem na morze i basen
Ogromny taras otaczający apartament to miejsce, w którym możesz cieszyć się każdym porankiem przy filiżance kawy oraz zachodami słońca z widokiem na spokojną taflę Morza Czarnego. Widok na zielone patio z fontanną i basenem podkreśla wakacyjny charakter tej lokalizacji.

☑ Powierzchnia całkowita 112 mkw – przestrzeń, którą możesz zaaranżować według własnych potrzeb
Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym i dwóch sypialni, co daje ogromne możliwości aranżacyjne. To idealna przestrzeń dla rodzin, par, a także dla osób ceniących komfort i prywatność.

☑ Doskonała lokalizacja – pierwsza linia brzegowa
Z kompleksu prowadzi bezpośrednie zejście na szeroką, piaszczystą plażę. Nie musisz przechodzić przez ulicę czy iść na plażę kilkaset metrów. Tu morze masz dosłownie pod oknem.

☑ Bez umeblowania – swoboda aranżacji
Mieszkanie jest oferowane w stanie nieumeblowanym, co pozwala w pełni dopasować wnętrze do własnego gustu. Stan techniczny ścian, podłóg oraz instalacji pozwala na szybkie rozpoczecie prac wykończeniowych.


Przestrzeń, która daje możliwości – opis mieszkania

Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze budynku z windą i oferuje powierzchnię całkowitą 112 mkw. Z każdego pomieszczenia prowadzi wyjście na taras, który otacza apartament z dwóch stron i zapewnia widok zarówno na basen, jak i otwarte morze. Wnętrza są jasne, dobrze doświetlone, a duże przeszklenia dodają im przestronności.

Salon połączony jest z aneksem kuchennym (przygotowane przyłącza), a jego układ pozwala na wydzielenie części wypoczynkowej, jadalnianej i kuchennej. Podłogi wykończone są panelami oraz gresem w strefie kuchennej. Ściany pomalowane na ciepłe, neutralne kolory, gotowe do dalszych prac aranżacyjnych. Obie sypialnie są ustawne, z bezpośrednim dostępem do tarasu oraz klimatyzacją. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, kompakt WC oraz umywalka z lustrem.

Mieszkanie sprzedawane jest bez mebli, co pozwala na stworzenie własnej wizji wnętrza, dopasowanej do stylu i potrzeb przyszłego właściciela. Stan techniczny mieszkania oceniamy jako dobry, a układ funkcjonalny daje ogromne możliwości.


Komfort, rekreacja i spokój w kompleksie Riviera Fort Beach

Kompleks Riviera Fort Beach to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają bliskości natury i morza, a jednocześnie chcą korzystać z atrakcji rekreacyjnych na miejscu. Do dyspozycji mieszkańców są dwa baseny – dla dorosłych oraz brodzik dla dzieci, a także kort tenisowy i boisko do piłki nożnej, które umożliwiają aktywne spędzanie czasu bez konieczności opuszczania terenu osiedla.

Zadbana zieleń, fontanna w patio, ławeczki i alejki tworzyą spokojną atmosferę sprzyjającą relaksowi. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw, a osoby spragnione regeneracji mogą skorzystać z masazu dostępnego na miejscu.

Największym atutem kompleksu jest jednak jego położenie w pierwszej linii brzegowej – wystarczy kilka kroków, aby znaleźć się na piaszczystej plaży i wsłuchiwać się w szum fal.


Miejscowość, która urzeka klimatem i wygodą

Riviera Fort Beach znajduje się w miejscowości Rawda – spokojnym kurorcie nad Morzem Czarnym, który od lat przyciąga turystów swoim kameralnym charakterem. Rawda to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób szukających odpoczynku od zgiełku tłocznych kurortów. Znajdziesz tu liczne restauracje, sklepy, punkty usługowe oraz nadmorską promenadę.

W okolicy dostępna jest komunikacja autobusowa, która łączy Rawdę z Słonecznym Brzegiem, Nesebyrem i Burgas. To doskonała baza wypadowa do zwiedzania okolicy, a jednocześnie miejsce, w którym można zaznać ciszy i wytchnienia. Rawda to również dobra lokalizacja inwestycyjna – sezon letni trwa tu od maja do października.


Zamieszkaj nad samym morzem lub zainwestuj w potencjał turystyczny

Ta oferta to połączenie przestrzeni, widoku, lokalizacji i potencjału inwestycyjnego. Mieszkanie w Riviera Fort Beach to doskonały wybór dla osób szukających nadmorskiego apartamentu na własność, jak i dla inwestorów planujących wynajem sezonowy.

Dzięki możliwości zakupu na raty do 10 lat, ta nieruchomość staje się jeszcze bardziej dostępna. Nie czekaj – skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły tej niepowtarzalnej propozycji. Nadmorski apartament może być Twój już tego lata!

UWAGA – Teraz to mieszkanie jest dostępne w sprzedaży ratalnej. Transakcję zabezpiecza jeden z największych bułgarskich deweloperów, istniejący na rynku od 28 lat. Po wpłacie zaledwie 20% lub 30% ceny (w zależności od rodzaju oferty), masz pełne i wyłączne prawo użytkowania mieszkania, czyli korzystasz jak właściciel, w tym możesz podnajmować i remontować. Resztę ceny możesz rozłożyć na raty nawet na okres 10 lat. Skontaktuj się już dziś i poznaj wszystkie szczegóły. Nie przegap takiej możliwości.

BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO – cena obejmuje prawo własności lokalu mieszkalnego, meble i wyposażenie oraz prowizję. Nie pobieramy dodatkowej prowizji od kupującego. Prowizja jest po stronie sprzedającego i została wliczona w cenę.

WAŻNE – nieruchomość jest sprawdzona pod względem prawnym i faktycznym. Jest wolna od obciążeń i praw osób trzecich. Przeniesienie własności następuje tak samo jak w Polsce, w formie aktu notarialnego w obecności tłumacza przysięgłego. Wiąże się to z wpisem do bułgarskiego odpowiednika ksiąg wieczystych. Obejmuje pełną własność prawa lokalu mieszkalnego wraz z częściami wspólnymi budynku i proporcjonalnym udziałem w gruncie. Każdy apartament możesz zarezerwować zdalnie, bez wychodzenia z domu, na podstawie galerii zdjęć i wideo z mieszkania oraz kompleksu.

PAMIĘTAJ – jako jedyna agencja nieruchomości zajmujemy się również zarządzaniem najmem oraz remontami i opieką apartamentów. Jesteśmy z Tobą również po zakupie mieszkania. Wiemy, które kompleksy rokują na dobry wynajem. Sprawdź już teraz wyjątkową ofertę tylko dla naszych klientów na stronie: https://www.bulgariaokiemtubylca.pl/oferta-dla-wlascicieli/

 

Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Lokalizacja na mapie

Te oferty mogą Cię też zainteresować

WIDOK NA MORZE
RATY
TRZYPOKOJOWY APARTAMENT Z PANORAMICZNYM I FRONTALNYM WIDOKIEM NA MORZE W PREMIER FORT SVETI VLAS
Sveti Vlas
3 pokoje
113m2
382 000 
AOT 4992
WIDOK NA MORZE
RATY
NOWA INWESTYCJA PREMIER FORT SUITES W SVETI VLAS – RATY 0%
Sveti Vlas
2 pokoje
39m2
92 000 
AOT 5777
WIDOK NA MORZE
TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE Z FRONTALNYM WIDOKIEM NA MORZE W MARINA VIEW FORT BEACH SVETI VLAS
Sveti Vlas
3 pokoje
112m2
173 000 
AOT 6321
Pokaż wszystkie oferty

Zapytaj o ten apartament


WIDOK NA MORZE
RATY
AOT 6588

Trzypokojowe Mieszkanie Z Tarasem I Widokiem Na Basen I Morze W Riviera Fort Beach Rawda

Rawda
3 pokoje
112m2
143 450144 875
  • RATY do 10 lat! 1-wsza wpłata 30%
  • 3 pokoje (salon + 2 sypialnie)
  • taras z widokiem na basen i morze
  • powierzchnia całkowita 112 mkw
  • piętro 5
  • nieumeblowane
  • odległość od morza: 1 linia brzegowa, bezpośrednie zejście na plażę
  • miejscowość: Rada
  • kompleks: Riviera Fort Beach
  • roczny czynsz: € 14,50 za 1 mkw
Szczegóły oferty Masz pytania?

Kontakt z nami (pn-pt)

+48 513 618 753
Sprzedaż (09:30-17:00)

+359 877 426 063
Zarządzanie najmem (09:00-16:00)

kontakt online 7 dni w tygodniu

Polityka prywatności

Bulgaria Okiem Tubylca Ltd
БЪЛГАРИЯ ОКИЕМ ТУБЪЛЦА ООД
VAT UE:  BG206391045
Biuro sprzedaży:
Hotel Bisser lok. 8,
Słoneczny Brzeg 8240

Nieruchomości nad morzem

Tanie nieruchomości

Nieruchomości od dewelopera

Nieruchomości w Bułgarii na raty

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2025

Privacy policy

Realizacja: jackvision.pl

Translate »