Szczegóły oferty
Na sprzedaż studio o powierzchni całkowitej 35 mkw, położone na 5. piętrze w budynku z windą w kompleksie Avalon w Słonecznym Brzegu. Nieruchomość sprzedawana jest z umeblowaniem i wyposażeniem, dzięki czemu może zostać użytkowana od razu po zakupie. To propozycja dla osób poszukujących niedużego apartamentu wakacyjnego w dobrze skomunikowanej części kurortu, w odległości krótkiego spaceru od plaży.
Mieszkanie składa się z jednego przestronnego pomieszczenia łączącego funkcję salonu, sypialni oraz aneksu kuchennego. Wnętrze utrzymane jest w jasnej, neutralnej kolorystyce, co optycznie powiększa przestrzeń i sprawia, że lokal jest dobrze doświetlony. Na wyposażeniu znajduje się komplet mebli, dwa pełnowymiarowe łóżka, szafa, szafki nocne, komoda z telewizorem, klimatyzacja oraz funkcjonalny aneks kuchenny wyposażony w szafki, lodówkę, płytę grzewczą i zlewozmywak. Układ pomieszczenia pozwala wygodnie korzystać z mieszkania zarówno podczas krótkich pobytów, jak i dłuższego wypoczynku. Łazienka została wykończona w całości płytkami ceramicznymi i wyposażona w kabinę prysznicową, bojler oraz armaturę sanitarną. Mieszkanie nie posiada balkonu, a widok rozciąga się na sąsiednią zabudowę kompleksową i okoliczne budynki.
Kompleks Avalon położony jest około 400 m od szerokiej, piaszczystej plaży Morza Czarnego. Na jego terenie znajduje się basen rekreacyjny z wydzieloną częścią do wypoczynku, tereny zielone, recepcja, restauracja oraz całodobowa ochrona. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do sklepów, restauracji, przystanków komunikacji oraz infrastruktury niezbędnej podczas pobytu wakacyjnego.
Słoneczny Brzeg to największy i najlepiej rozwinięty kurort nad bułgarskim wybrzeżem. Miejscowość oferuje blisko 8 kilometrów piaszczystych plaż, rozbudowaną promenadę, liczne restauracje, kawiarnie, sklepy i atrakcje dla całych rodzin. W pobliżu znajduje się zabytkowy Nesebyr wpisany na listę UNESCO, a międzynarodowe lotnisko w Burgas oddalone jest o około 30 km. W sezonie letnim dostępne są bezpośrednie połączenia lotnicze z większości większych miast w Polsce, co znacząco ułatwia dojazd.
To praktycznie urządzone studio w atrakcyjnej lokalizacji, oferujące niewielką odległość od morza, gotowość do użytkowania oraz funkcjonalny układ wnętrza. Nieruchomość stanowi interesującą propozycję dla osób szukających własnego miejsca nad Morzem Czarnym w jednym z najbardziej rozpoznawalnych kurortów Bułgarii. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji.
BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO – cena obejmuje prawo własności lokalu mieszkalnego, meble i wyposażenie oraz prowizję. Nie pobieramy dodatkowej prowizji od kupującego. Prowizja jest po stronie sprzedającego i została wliczona w cenę.
WAŻNE – nieruchomość jest sprawdzona pod względem prawnym i faktycznym. Jest wolna od obciążeń i praw osób trzecich. Przeniesienie własności następuje tak samo jak w Polsce w formie aktu notarialnego w obecności tłumacza przysięgłego. Wiąże się z wpisem do bułgarskiego odpowiednika ksiąg wieczystych. Obejmuje pełną własność prawa lokalu mieszkalnego wraz z częściami wspólnymi budynku i proporcjonalnym udziałem w gruncie. Każdy apartament możesz zarezerwować zdalnie, bez wychodzenia z domu; na podstawie bogatej galerii zdjęć i video z mieszkania oraz z kompleksu.
PAMIĘTAJ – jako jedyna agencja nieruchomości zajmujemy się również zarządzaniem najmem oraz remontami i opieką apartamentów. Jesteśmy z Tobą również po zakupie mieszkania. Wiemy, które kompleksy rokują na dobry wynajem. Sprawdź już teraz wyjątkową ofertę tylko dla naszych klientów na stronie:
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
Lokalizacja na mapie
Te oferty mogą Cię też zainteresować
Zapytaj o ten apartament
Studio 400 M Od Plaży W Centrum Kurortu – Avalon, Słoneczny Brzeg
- studio (salon z aneksem kuchennym)
- brak balkonu
- powierzchnia całkowita 35 mkw
- piętro 5 (jest winda)
- sprzedaż z umeblowaniem i wyposażeniem
- odległość od morza: 400 m
- miejscowość: Słoneczny Brzeg
- kompleks: Avalon
- roczny czynsz: € 10,00 za 1 mkw





























