Przejdź do treści
  • +48 513 618 753
  • +359877426063
  • Wyślij zapytanie
  • Hotel Bisser lok 8, Słoneczny Brzeg 8240
Moja lista
Bułgaria Okiem TubylcaNieruchomości Bułgaria Okiem Tubylca
  • Home
  • O nas
  • OFERTY
  • Sprzedaj apartament
  • Nieruchomości Bułgaria
    • Nieruchomości na sprzedaż nad morzem w Bułgarii
    • Tanie nieruchomości w Bułgarii na sprzedaż
    • Bułgaria: nieruchomości od dewelopera
    • Nieruchomości w Bułgarii na raty
  • Wynajem
  • Kompleksy
    • Nieruchomości Premier Fort Suites
    • Nieruchomości Green Fort Suites
    • Nieruchomości Premier Fort
    • Nieruchomości Sorrento Sole Mare
    • Nieruchomości Waterpark Fort
    • Nieruchomości Grand Resort Sveti Vlas
    • Nieruchomości Prestige Fort
    • Nieruchomości Privilege Fort
    • Nieruchomości Messambria Fort Beach
    • Nieruchomości BARCELO
    • Nieruchomości Cascadas
    • Nieruchomości Sweet Homes
    • Nieruchomości RELAX
    • Nieruchomości Sunny Day 6
  • Miejscowości
    • Słoneczny Brzeg – apartamenty na sprzedaż
    • Sveti Vlas – apartamenty na sprzedaż
    • Elenite – nieruchomości na sprzedaż
    • Pomorie – nieruchomości na sprzedaż
    • Nessebar – apartamenty na sprzedaż
    • Aheloy – nieruchomości na sprzedaż
    • Rawda – apartamenty na sprzedaż
  • blog
  • Kontakt
  • FAQ

Nieruchomości Bułgaria - Nieruchomości na sprzedaż nad morzem w Bułgarii - PRZYTULNE STUDIO W SUNNY DAY 3 SŁONECZNY BRZEG

  • Home
  • O nas
  • OFERTY
  • Sprzedaj apartament
  • Nieruchomości Bułgaria
    • Nieruchomości na sprzedaż nad morzem w Bułgarii
    • Tanie nieruchomości w Bułgarii na sprzedaż
    • Bułgaria: nieruchomości od dewelopera
    • Nieruchomości w Bułgarii na raty
  • Wynajem
  • Kompleksy
    • Nieruchomości Premier Fort Suites
    • Nieruchomości Green Fort Suites
    • Nieruchomości Premier Fort
    • Nieruchomości Sorrento Sole Mare
    • Nieruchomości Waterpark Fort
    • Nieruchomości Grand Resort Sveti Vlas
    • Nieruchomości Prestige Fort
    • Nieruchomości Privilege Fort
    • Nieruchomości Messambria Fort Beach
    • Nieruchomości BARCELO
    • Nieruchomości Cascadas
    • Nieruchomości Sweet Homes
    • Nieruchomości RELAX
    • Nieruchomości Sunny Day 6
  • Miejscowości
    • Słoneczny Brzeg – apartamenty na sprzedaż
    • Sveti Vlas – apartamenty na sprzedaż
    • Elenite – nieruchomości na sprzedaż
    • Pomorie – nieruchomości na sprzedaż
    • Nessebar – apartamenty na sprzedaż
    • Aheloy – nieruchomości na sprzedaż
    • Rawda – apartamenty na sprzedaż
  • blog
  • Kontakt
  • FAQ
SPRZEDANE

Szczegóły oferty

Zamieszkaj nad Morzem Czarnym! Studio w Słonecznym Brzegu, które zapewni Ci wygodę i doskonałą inwestycję!

Marzysz o własnym miejscu nad morzem, które zapewni Ci komfort, odpoczynek i możliwość wynajmu? To studio w kompleksie Sunny Day 3 w Słonecznym Brzegu spełni Twoje oczekiwania! Idealne do zamieszkania, na wakacje lub jako inwestycja pod wynajem sezonowy. Blisko plaży, w otoczeniu zieleni i atrakcji kurortu – to mieszkanie czeka na Ciebie!


Najważniejsze zalety tej oferty, które Cię przekonają!

  • Blisko morza – tylko 900 metrów od plaży! W kilka minut spacerem dotrzesz do piaszczystych brzegów Morza Czarnego, gdzie możesz cieszyć się słońcem i morską bryzą każdego dnia.
  • Gotowe do zamieszkania! Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem, co oznacza, że możesz od razu się wprowadzić lub zacząć zarabiać na wynajmie.
  • Przytulna przestrzeń z francuskim balkonem – komfortowy układ mieszkania i widok na okolicę sprawiają, że to idealne miejsce do relaksu po dniu pełnym atrakcji.
  • Kompleks z udogodnieniami – basen, zielone tereny, strefy relaksu i rekreacji sprawiają, że masz wszystko pod ręką bez konieczności opuszczania osiedla.

Kompleks Sunny Day 3 – Twoja prywatna oaza spokoju i wygody!

Sunny Day 3 to miejsce, gdzie odpoczynek i komfort idą w parze. Kompleks znajduje się zaledwie 900 metrów od Morza Czarnego, co oznacza, że w każdej chwili możesz wybrać się na plażę i zanurzyć się w ciepłym, słonecznym klimacie. Na terenie osiedla znajduje się duży basen z leżakami, w którym możesz się schłodzić i zrelaksować w letnie dni. Dla najmłodszych przygotowano specjalne strefy wodne, zapewniające bezpieczeństwo i frajdę.

Osiedle otaczają zielone tereny, które zachęcają do spacerów i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bezpieczna, zamknięta przestrzeń daje poczucie prywatności i komfortu. Architektura kompleksu idealnie wpisuje się w otoczenie, zapewniając harmonijny widok i spokój, którego tak bardzo potrzebujesz na urlopie lub we własnym mieszkaniu.


Studio, które spełni Twoje oczekiwania!

Mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 3. piętrze, to przestrzeń zaprojektowana z myślą o funkcjonalności i wygodzie. Salon połączony z aneksem kuchennym sprawia, że wnętrze jest otwarte i dobrze doświetlone. Francuski balkon zapewnia dodatkowe światło dzienne i widok na spokojną okolicę.

Mieszkanie jest sprzedawane z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem, co oznacza, że możesz w nim zamieszkać od razu po zakupie. To także duża zaleta, jeśli planujesz wynajem – lokatorzy nie muszą się martwić o wyposażenie, a Ty możesz od razu zacząć zarabiać.


Słoneczny Brzeg – centrum rozrywki i relaksu nad Morzem Czarnym!

Słoneczny Brzeg to największy i jeden z najpopularniejszych kurortów w Bułgarii. Szerokie, piaszczyste plaże, krystalicznie czysta woda i mnóstwo atrakcji sprawiają, że to miejsce tętni życiem przez cały sezon. Oprócz plażowania możesz skorzystać z licznych sportów wodnych, rejsów statkami czy wycieczek do historycznego Nessebaru – miasta wpisanego na listę UNESCO.

W pobliżu znajdują się restauracje, bary, kluby nocne i sklepy, dzięki czemu masz dostęp do pełnej infrastruktury turystycznej. Rodziny z dziećmi mogą odwiedzić parki wodne, place zabaw i atrakcje rodzinne. Słoneczny Brzeg to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno osoby szukające spokoju, jak i miłośnicy aktywnego wypoczynku.


Nie przegap tej okazji! To studio może być Twoje!

Mieszkanie w tak atrakcyjnej lokalizacji to doskonała inwestycja. Idealne na wakacyjne wypady, do zamieszkania na stałe lub pod wynajem. Kompleks oferuje komfortowe warunki, bliskość plaży oraz dostęp do licznych udogodnień.

Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu nad Morzem Czarnym, teraz masz okazję spełnić swoje pragnienia. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na prezentację!

BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO – cena obejmuje prawo własności lokalu mieszkalnego, meble i wyposażenie oraz prowizję. Nie pobieramy dodatkowej prowizji od kupującego. Prowizja jest po stronie sprzedającego i została wliczona w cenę.

WAŻNE – nieruchomość jest sprawdzona pod względem prawnym i faktycznym. Jest wolna od obciążeń i praw osób trzecich. Przeniesienie własności następuje tak samo jak w Polsce w formie aktu notarialnego w obecności tłumacza przysięgłego. Wiąże się z wpisem do bułgarskiego odpowiednika ksiąg wieczystych. Obejmuje pełną własność prawa lokalu mieszkalnego wraz z częściami wspólnymi budynku i proporcjonalnym udziałem w gruncie. Każdy apartament możesz zarezerwować zdalnie, bez wychodzenia z domu; na podstawie bogatej galerii zdjęć i video z mieszkania oraz z kompleksu.

PAMIĘTAJ – jako jedyna agencja nieruchomości zajmujemy się również zarządzaniem najmem oraz remontami i opieką apartamentów. Jesteśmy z Tobą również po zakupie mieszkania. Wiemy, które kompleksy rokują na dobry wynajem. Sprawdź już teraz wyjątkową ofertę tylko dla naszych klientów na stronie:

Oferta dla właścicieli – Bułgaria Okiem Tubylca 

Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Lokalizacja na mapie

Te oferty mogą Cię też zainteresować

KOMPAKTOWA KAWALERKA Z WIDOKIEM NA BASEN W SUNNY DAY 3 SŁONECZNY BRZEG
Słoneczny Brzeg
Studio
29m2
43 000 
AOT 6944
KOMPAKTOWE STUDIO W KOMPLEKSIE APHRODITE PARK SŁONECZNY BRZEG
Słoneczny Brzeg
Studio
25m2
58 500 
AOT 6883
RATY
NOWE MIESZKANIA W KOMPLEKSIE MAGNOLIA 7 SŁONECZNY BRZEG DOSTĘPNE NA RATY
Słoneczny Brzeg
2 pokoje
29m2
47 000 
AOT 5757
Pokaż wszystkie oferty

Zapytaj o ten apartament


SPRZEDANE


AOT 6089

Przytulne Studio W Sunny Day 3 Słoneczny Brzeg

Słoneczny Brzeg
Studio
34m2
  • studio (salon z aneksem kuchennym)
  • balkon francuski z widokiem na okolicę
  • powierzchnia całkowita 34 mkw
  • piętro 3
  • sprzedaż z umeblowaniem i wyposażeniem
  • odległość od morza: 900m
  • miejscowość: Słoneczny Brzeg
  • kompleks: Sunny Day 3
  • roczny czynsz: € 580,00
Szczegóły oferty Masz pytania?

Kontakt z nami (pn-pt)

+48 513 618 753
Sprzedaż (09:30-17:00)

+359 877 426 063
Zarządzanie najmem (09:00-16:00)

kontakt online 7 dni w tygodniu

Polityka prywatności

Bulgaria Okiem Tubylca Ltd
БЪЛГАРИЯ ОКИЕМ ТУБЪЛЦА ООД
VAT UE:  BG206391045
Biuro sprzedaży:
Hotel Bisser lok. 8,
Słoneczny Brzeg 8240

Nieruchomości nad morzem

Tanie nieruchomości

Nieruchomości od dewelopera

Nieruchomości w Bułgarii na raty

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2025

Privacy policy

Realizacja: jackvision.pl

Translate »