Szczegóły oferty
Twoja osobista enklawa spokoju nad Morzem Czarnym – studio w Villa Astoria 3, Elenite, 100 metrów od plaży
Jeśli marzysz o własnym zakątku nad morzem, miejscu, gdzie poranki zaczynają się od kawy na balkonie z widokiem na zieleń i błękit nieba, a wieczory kończą w ciszy i przyjemnym chłodzie klimatyzowanego wnętrza – ta oferta jest dla Ciebie. Studio w kompleksie Villa Astoria 3 w Elenite to przestrzeń stworzona z myślą o osobach, które cenią spokój, dostęp do natury i wygodę codziennego życia.
Zlokalizowane w jednej z najładniejszych części bułgarskiego wybrzeża, mieszkanie łączy w sobie kompaktową funkcjonalność, pełne wyposażenie i bezpośrednią bliskość morza. Całość znajduje się na czwartym piętrze budynku z windą i oferuje wszystko, czego potrzeba do pełnego odpoczynku – bez nadmiaru, ale z wyraźną dbałością o wygodę.
🟢 Sprawdź, dlaczego to miejsce może stać się Twoją przystanią na dłużej
1. Zaledwie 100 metrów do plaży – prawdziwe morze na wyciągnięcie ręki
Lokalizacja w odległości tylko dwóch minut spacerem do szerokiej, piaszczystej plaży to ogromny atut. Nie musisz planować dnia wokół dojazdów – spontaniczna kąpiel w morzu czy spacer brzegiem o zachodzie słońca to codzienność. Bliskość wody wpływa też korzystnie na samopoczucie i komfort życia.
2. Balkon z nietuzinkowym widokiem – zieleń, amfiteatr i fragment morza
Niecodzienny, amfiteatralny widok z balkonu dodaje wnętrzu charakteru i uroku. Zadaszony balkon pozwala cieszyć się świeżym powietrzem niezależnie od pogody, a poranna kawa czy wieczorny odpoczynek w takiej scenerii to prawdziwa przyjemność.
3. Sprzedaż z wyposażeniem – gotowe do zamieszkania
Mieszkanie sprzedawane jest w pełni umeblowane i wyposażone – to duże ułatwienie, zwłaszcza jeśli zależy Ci na komforcie bez organizacyjnych zawirowań. Wszystko, czego potrzebujesz, jest na miejscu – wystarczy się wprowadzić.
4. Kameralny kompleks z basenem i zielenią – cisza i przestrzeń
Villa Astoria 3 to miejsce stworzone z myślą o relaksie. Poza basenem i przyjemną architekturą, kompleks oferuje zielone tereny i spokojne otoczenie – z dala od zgiełku, blisko natury. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą po prostu odpocząć.
🛏️ Funkcjonalne studio o powierzchni całkowitej 25 m² – wszystko, czego potrzebujesz na co dzień i na urlop
Studio znajduje się na czwartym piętrze, co zapewnia nie tylko lepszy widok, ale też więcej prywatności i światła. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem oraz balkonu z przyjemnym widokiem na amfiteatr, zieleń i dalszy plan z fragmentem morza.
Wnętrze urządzone jest w ciepłych, neutralnych kolorach, które tworzą przyjazny i domowy klimat. Znajdują się tu dwa łóżka – jedno większe, drugie jednoosobowe – co pozwala komfortowo spędzać czas we dwoje lub z dzieckiem. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, czajnik elektryczny, mikrofalówkę, szafki i zlew, a do tego drobne akcesoria kuchenne, dzięki czemu gotowanie na miejscu jest możliwe i wygodne.
Balkon stanowi prawdziwe przedłużenie mieszkania – to miejsce, gdzie z łatwością ustawisz stolik i krzesła, ciesząc się porannym słońcem i świeżym powietrzem. Widok na amfiteatr to oryginalny element tej nieruchomości – dodaje jej charakteru i wyróżnia na tle typowych mieszkań z widokiem na inne balkony.
Mieszkanie jest utrzymane w dobrym stanie, czyste i zadbane. Sposób umeblowania jest praktyczny – każdy centymetr przestrzeni został wykorzystany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Przemyślane rozwiązania, jak szafa w przedpokoju i kompaktowe meble, ułatwiają organizację i przechowywanie.
🏘️ Villa Astoria 3 – kompleks z klimatem, który koi zmysły
Kompleks Villa Astoria 3 to doskonałe miejsce dla osób, które cenią spokojne sąsiedztwo, architekturę nawiązującą do południowych klimatów i przyjazne otoczenie. Teren jest zamknięty, uporządkowany i czysty, z dużą ilością zieleni oraz basenem dostępnym dla mieszkańców. Wszystko to składa się na wyjątkową atmosferę – relaksującą i bezpieczną.
Ciekawym elementem jest obecność amfiteatru tuż przy kompleksie – to nie tylko interesujący akcent architektoniczny, ale również część krajobrazu, która dodaje uroku całemu miejscu. Odległość od morza to zaledwie 100 metrów, co sprawia, że dostęp do plaży jest błyskawiczny i bezproblemowy – wystarczy przejść spacerem kilka minut.
🌊 Elenite – nadmorski kurort, który oferuje coś więcej niż tylko słońce i plażę
Elenite to urokliwa, niewielka miejscowość położona w jednej z najładniejszych części bułgarskiego wybrzeża. Znana z spokojnej atmosfery, dobrze utrzymanej plaży oraz dużej ilości zieleni, przyciąga tych, którzy szukają miejsca z duszą. W odróżnieniu od gwarnych kurortów, Elenite oferuje ciszę, czyste powietrze i dostęp do natury, nie rezygnując przy tym z udogodnień.
W okolicy znajdują się restauracje, sklepy, apteki i atrakcje turystyczne. Blisko stąd również do Słonecznego Brzegu czy zabytkowego Nessebaru, co pozwala na urozmaicenie pobytu o zwiedzanie i lokalne wycieczki. Elenite to idealna baza dla tych, którzy chcą odpocząć w komfortowych warunkach i poczuć prawdziwy śródziemnomorski klimat.
📍 Podsumowanie – miejsce, w którym można złapać oddech i wracać z przyjemnością
To studio w Villa Astoria 3 to propozycja dla osób, które szukają miejsca do spokojnego życia lub wypoczynku, bez kompromisów związanych z lokalizacją i komfortem. Idealne na długie letnie pobyty, krótkie wypady lub po prostu jako Twoje miejsce blisko morza, w którym czujesz się jak u siebie.
Zachwyca widokiem z balkonu, pełnym wyposażeniem, dobrym stanem technicznym i kameralnym charakterem kompleksu. To nieruchomość, do której po prostu chce się wracać – raz, drugi, a potem już zawsze.
BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO – cena obejmuje prawo własności lokalu mieszkalnego, meble i wyposażenie oraz prowizję. Nie pobieramy dodatkowej prowizji od kupującego. Prowizja jest po stronie sprzedającego i została wliczona w cenę.
WAŻNE – nieruchomość jest sprawdzona pod względem prawnym i faktycznym. Jest wolna od obciążeń i praw osób trzecich. Przeniesienie własności następuje tak samo jak w Polsce, w formie aktu notarialnego w obecności tłumacza przysięgłego. Wiąże się to z wpisem do bułgarskiego odpowiednika ksiąg wieczystych. Obejmuje pełną własność prawa lokalu mieszkalnego wraz z częściami wspólnymi budynku i proporcjonalnym udziałem w gruncie. Każdy apartament możesz zarezerwować zdalnie, bez wychodzenia z domu, na podstawie galerii zdjęć i wideo z mieszkania oraz kompleksu.
PAMIĘTAJ – jako jedyna agencja nieruchomości zajmujemy się również zarządzaniem najmem oraz remontami i opieką apartamentów. Jesteśmy z Tobą również po zakupie mieszkania. Wiemy, które kompleksy rokują na dobry wynajem. Sprawdź już teraz wyjątkową ofertę tylko dla naszych klientów na stronie:
https://www.bulgariaokiemtubylca.pl/oferta-dla-wlascicieli/
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
Lokalizacja na mapie
Te oferty mogą Cię też zainteresować
Zapytaj o ten apartament
Kompaktowa Kawalerka Z Balkonem I Widokiem Na Okolicę W Villa Astoria 3 Elenite
- studio (salon z aneksem kuchennym)
- balkon z widokiem na okolicę
- powierzchnia całkowita 25 mkw
- piętro 4
- sprzedaż z umeblowaniem i wyposażeniem
- odległość od morza: 100m
- miejscowość: Elenite
- kompleks: Villa Astoria 3
- roczny czynsz: € 10,80 za 1 mkw
- Akt 15









































