Szczegóły oferty
Marzysz o miejscu, gdzie słońce świeci częściej niż chmury, a poranki zaczynają się od kawy na balkonie z widokiem na zadbane patio? Oto propozycja, która zaspokoi pragnienie ciszy, bliskości morza i komfortowego wypoczynku! Przedstawiamy kompaktowe, w pełni umeblowane studio o powierzchni całkowitej 31 m², zlokalizowane na 2. piętrze w popularnym kompleksie APOLLON – między Rawdą a Nessebarem, zaledwie 200 metrów od plaży.
To miejsce łączy w sobie wszystko, czego potrzebujesz: funkcjonalność, estetykę i dostęp do rozbudowanej infrastruktury wypoczynkowej. Idealna opcja na wakacyjne lokum nad morzem lub inwestycję pod wynajem sezonowy. Gotowe do wejścia – bez stresu, bez remontów, bez kompromisów.
🔥 Zobacz, dlaczego ta oferta przyciąga uwagę! Korzyści, które robią różnicę:
🏖️ Bliskość plaży – tylko 200 metrów do Morza Czarnego
Codzienne spacery nad morze będą nie luksusem, a rutyną! Idealna lokalizacja pozwala cieszyć się plażą o każdej porze dnia – na poranny jogging, leniwe popołudnie czy romantyczny zachód słońca. Krótka droga sprawia, że nie musisz nawet pakować torby – wystarczy ręcznik i kapelusz.
🏡 Gotowe do zamieszkania – umeblowane i wyposażone
Nie trać czasu na zakupy, transport i urządzanie – wszystko, czego potrzebujesz, już tu jest. Nowoczesne meble, funkcjonalny aneks kuchenny i klimatyzacja zapewniają wygodę od pierwszego dnia. Możesz od razu wypoczywać lub przyjmować gości.
🌿 Kameralny balkon z widokiem na zieloną przestrzeń i dziedziniec
Wyjątkowo przytulny balkon z kompletem mebli ogrodowych to idealna przestrzeń do odpoczynku przy kawie lub winie. Ustawiony od strony dziedzińca, zapewnia spokój i miłą atmosferę z widokiem na otoczenie kompleksu.
🏊♀️ Bogata infrastruktura rekreacyjna w kompleksie „Apollon”
Masz dostęp do aż 7 basenów, 3 placów zabaw, 2 restauracji, SPA i strefy fitness. To prawdziwe miasteczko wypoczynkowe – nie musisz wychodzić poza teren kompleksu, by cieszyć się relaksem i atrakcjami.
📍Atrakcyjna lokalizacja między Rawdą a Nessebarem
Dwa światy w zasięgu ręki – spokój Rawdy i klimatyczny urok historycznego Nessebaru. W pobliżu także aquapark „Paradise”, sklepy, restauracje, przystanki autobusowe – wszystko w zasięgu spaceru.
🛏️ Przytulne studio gotowe na przyjęcie nowych właścicieli – 2. piętro, 31 m² i pełne wyposażenie
Studio znajduje się na 2. piętrze pięciopiętrowego budynku i oferuje powierzchnię całkowitą 31 m², co czyni je doskonałą opcją dla osób ceniących kompaktowe, funkcjonalne wnętrza. Przemyślane rozplanowanie przestrzeni sprawia, że mieszkanie jest wygodne w codziennym użytkowaniu, a jednocześnie łatwe do utrzymania.
Wnętrze zostało urządzone w ciepłych, naturalnych tonacjach, które nadają mu przytulności i domowego charakteru. Duże łóżko z dopasowaną narzutą i poduszkami zaprasza do odpoczynku, a obok znajdziesz dwa stoliki nocne – praktyczne i estetyczne. Aneks kuchenny, wykończony w drewnianym dekorze, wyposażono w płytę grzewczą, zlewozmywak, lodówkę oraz liczne szafki do przechowywania – idealne rozwiązanie zarówno na szybkie śniadanie, jak i romantyczną kolację. W rogu ustawiono fotel rozkładany, który z powodzeniem może służyć jako dodatkowe miejsce do spania. Wnętrze dopełnia telewizor na ścianie oraz klimatyzacja, zapewniająca komfort termiczny nawet w upalne dni.
Z salonu prowadzi wyjście na ustawny balkon z zestawem drewnianych mebli ogrodowych. To prawdziwa perełka tego mieszkania – widok na uporządkowane patio i otaczającą zieleń pozwala poczuć spokój i odetchnąć pełną piersią. Idealna przestrzeń do odpoczynku z książką lub wieczornego kieliszka wina przy zachodzącym słońcu.
🏢 Kompleks „APOLLON” – oaza relaksu, bezpieczeństwa i wakacyjnych przyjemności
Kompleks „Apollon” to zamknięta przestrzeń z całodobową ochroną i monitoringiem, w której komfort i bezpieczeństwo mieszkańców stawiane są na pierwszym miejscu. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, par, a także osób szukających spokojnej przystani wakacyjnej z dala od miejskiego zgiełku. Obszar kompleksu urzeka bogatą roślinnością, zadbanymi alejkami i relaksującymi strefami zielonymi, w których można spacerować, odpoczywać lub spędzać czas z bliskimi.
W skład kompleksu wchodzi aż 10 budynków, z których każdy posiada własny basen i przestrzeń do opalania, co zapewnia komfort nawet w szczycie sezonu. Do dyspozycji mieszkańców pozostają także SPA z jacuzzi, sauną, łaźnią parową i masażami, siłownia, 2 restauracje serwujące dania lokalne i międzynarodowe, 3 place zabaw dla dzieci oraz 7 basenów, w tym z wydzieloną częścią dla najmłodszych. A wszystko to zaledwie 200 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży, do której dojdziesz w kilka minut spacerem.
🌍 Nessebar – perła Bułgarii, gdzie historia spotyka się z plażowym relaksem
Nessebar to jedna z najpiękniejszych i najstarszych miejscowości nad Morzem Czarnym – wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Spacer po brukowanych uliczkach Starego Miasta to prawdziwa podróż w czasie – pełna klimatycznych kościołów, uroczych kawiarenek i restauracji z widokiem na morze. To miejsce ma duszę – nie sposób się tu nudzić ani nie zakochać.
Oprócz walorów historycznych Nessebar oferuje także doskonałą infrastrukturę turystyczną: restauracje, sklepy, tawerny, porty jachtowe i atrakcje wodne. W odległości zaledwie 300 metrów od kompleksu „Apollon” znajduje się aquapark „Paradise”, który jest idealnym miejscem na rodzinny wypad. Dzięki bliskości Rawdy, masz dostęp również do spokojniejszej części wybrzeża – idealnej na odpoczynek w cieniu drzew lub przyjemny spacer o zachodzie słońca.
✨ Podsumowanie – czy to Twoje miejsce pod bułgarskim słońcem?
Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort, lokalizację i dostęp do licznych udogodnień, to właśnie je znalazłeś. Studio w kompleksie „Apollon” to gotowa do użytku nieruchomość, która nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów – tylko przyjechać i korzystać. Zadbany teren, bliskość plaży, bogata infrastruktura rekreacyjna oraz kameralna atmosfera czynią to miejsce wyjątkowym na mapie bułgarskiego wybrzeża.
Nie zwlekaj – taka lokalizacja, wyposażenie i otoczenie to rzadkość! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić prezentację. Może to właśnie tutaj zacznie się Twoja słoneczna historia nad Morzem Czarnym. 🌅🇧🇬
BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO – Cena obejmuje prawo własności lokalu mieszkalnego, meble i wyposażenie oraz prowizję. Nie pobieramy dodatkowej prowizji od kupującego. Prowizja jest po stronie sprzedającego i została wliczona w cenę.
WAŻNE – nieruchomość jest sprawdzona pod względem prawnym i faktycznym. Jest wolna od obciążeń i praw osób trzecich. Przeniesienie własności następuje tak samo jak w Polsce w formie aktu notarialnego w obecności tłumacza przysięgłego. Wiąże się z wpisem do bułgarskiego odpowiednika ksiąg wieczystych. Obejmuje pełną własność prawa lokalu mieszkalnego wraz z częściami wspólnymi budynku i proporcjonalnym udziałem w gruncie. Każdy apartament możesz zarezerwować zdalnie, bez wychodzenia z domu; na podstawie bogatej galerii zdjęć i video z mieszkania oraz z kompleksu.
PAMIĘTAJ – jako jedyna agencja nieruchomości zajmujemy się również zarządzaniem najmem oraz remontami i opieką apartamentów. Jesteśmy z Tobą również po zakupie mieszkania. Wiemy, które kompleksy rokują na dobry wynajem. Sprawdź już teraz wyjątkową ofertę tylko dla naszych klientów na stronie: https://www.bulgariaokiemtubylca.pl/oferta-dla-wlascicieli/
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
Lokalizacja na mapie
Te oferty mogą Cię też zainteresować
Zapytaj o ten apartament
Kompaktowa Kawalerka W Kompleksie Apollon Nessebar
- studio (salon z aneksem kuchennym)
- balkon z widokiem na okolicę
- powierzchnia całkowita 31 mkw
- piętro 2
- sprzedaż z umeblowaniem i wyposażeniem
- odległość od morza: 200m
- miejscowość: Nessebar
- kompleks: Apollon















































