Przejdź do treści
  • +48 513 618 753
  • ‭+359 87 6828947‬
  • Wyślij zapytanie
  • Hotel Bisser lok 8, Słoneczny Brzeg 8240
Moja lista
Bułgaria Okiem TubylcaNieruchomości Bułgaria Okiem Tubylca
  • Home
  • O nas
  • OFERTY
  • Sprzedaj apartament
  • Nieruchomości Bułgaria
    • Nieruchomości na sprzedaż nad morzem w Bułgarii
    • Tanie nieruchomości w Bułgarii na sprzedaż
    • Bułgaria: nieruchomości od dewelopera
    • Nieruchomości w Bułgarii na raty
  • Wynajem
  • Kompleksy
    • Nieruchomości Premier Fort Suites
    • Nieruchomości Green Fort Suites
    • Nieruchomości Premier Fort
    • Nieruchomości Sorrento Sole Mare
    • Nieruchomości Waterpark Fort
    • Nieruchomości Grand Resort Sveti Vlas
    • Nieruchomości Prestige Fort
    • Nieruchomości Privilege Fort
    • Nieruchomości Messambria Fort Beach
    • Nieruchomości BARCELO
    • Nieruchomości Cascadas
    • Nieruchomości Sweet Homes
    • Nieruchomości RELAX
    • Nieruchomości Sunny Day 6
  • Miejscowości
    • Słoneczny Brzeg – apartamenty na sprzedaż
    • Sveti Vlas – apartamenty na sprzedaż
    • Elenite – nieruchomości na sprzedaż
    • Pomorie – nieruchomości na sprzedaż
    • Nessebar – apartamenty na sprzedaż
    • Aheloy – nieruchomości na sprzedaż
    • Rawda – apartamenty na sprzedaż
  • blog
  • Kontakt

Nieruchomości Bułgaria - Bułgaria: nieruchomości od dewelopera - DUŻE I PRZESTRONNE STUDIO W ORCHID FORT GARDEN SŁONECZNY BRZEG

  • Home
  • O nas
  • OFERTY
  • Sprzedaj apartament
  • Nieruchomości Bułgaria
    • Nieruchomości na sprzedaż nad morzem w Bułgarii
    • Tanie nieruchomości w Bułgarii na sprzedaż
    • Bułgaria: nieruchomości od dewelopera
    • Nieruchomości w Bułgarii na raty
  • Wynajem
  • Kompleksy
    • Nieruchomości Premier Fort Suites
    • Nieruchomości Green Fort Suites
    • Nieruchomości Premier Fort
    • Nieruchomości Sorrento Sole Mare
    • Nieruchomości Waterpark Fort
    • Nieruchomości Grand Resort Sveti Vlas
    • Nieruchomości Prestige Fort
    • Nieruchomości Privilege Fort
    • Nieruchomości Messambria Fort Beach
    • Nieruchomości BARCELO
    • Nieruchomości Cascadas
    • Nieruchomości Sweet Homes
    • Nieruchomości RELAX
    • Nieruchomości Sunny Day 6
  • Miejscowości
    • Słoneczny Brzeg – apartamenty na sprzedaż
    • Sveti Vlas – apartamenty na sprzedaż
    • Elenite – nieruchomości na sprzedaż
    • Pomorie – nieruchomości na sprzedaż
    • Nessebar – apartamenty na sprzedaż
    • Aheloy – nieruchomości na sprzedaż
    • Rawda – apartamenty na sprzedaż
  • blog
  • Kontakt
SPRZEDANE

Szczegóły oferty

Szukasz przestronnego i komfortowego studia, w którym możesz zamieszkać od razu? Nasza oferta w kompleksie Orchid Fort Garden w Słonecznym Brzegu dostępna w sprzedaży na raty to idealna propozycja dla Ciebie! Sprawdź, dlaczego warto zainteresować się tą nieruchomością.

SŁONECZNY BRZEG I KOMPLEKS ORCHID FORT GARDEN – IDEALNE MIEJSCE DO ŻYCIA I WYPOCZYNKU

Słoneczny Brzeg nad Morzem Czarnym jest nie tylko jednym z najpopularniejszych kurortów w Bułgarii, ale również miejscem, które zachwyca piękną, złocistą plażą oraz bogatą ofertą rozrywkową i rekreacyjną. To tutaj możesz cieszyć się zarówno leniwym dniem na plaży, jak i aktywnym wypoczynkiem wśród malowniczych krajobrazów, a wieczorem korzystać z bogatej oferty gastronomiczno-rozrywkowej głównego deptaku Flower Street.

Kompleks Orchid Fort Garden, oddalony zaledwie o 900 metrów od morza i będący częścią Waterparku, wyróżnia się wysokim standardem życia w otoczeniu bujnego, tropikalnego ogrodu. Mieszkańcy mają dostęp do licznych udogodnień, takich jak baseny, kort tenisowy oraz różnorodne restauracje, które zapewniają codzienny komfort i relaks. Dodatkowo, szeroka oferta rekreacyjna Waterparku, obejmująca 9 basenów, zjeżdżalnie wodne oraz pole golfowe, jest dostępna dla wszystkich właścicieli mieszkań i ich gości. Orchid Fort Garden to miejsce, które realizuje Twoje marzenia o idealnym miejscu do życia.

PRZESTRONNE I KOMFORTOWE STUDIO – GOTOWE DO ZAMIESZKANIA!

Duże i przestronne studio o powierzchni 48 mkw, znajduje się na trzecim piętrze kompleksu Orchid Fort Garden. Studio składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym oraz balkonu, z którego roztacza się widok na ogród i okolicę. To wnętrze, dzięki dużym oknom, jest niezwykle słoneczne i przytulne, co dodaje energii i komfortu na co dzień.

Co ważne, nieruchomość jest dostępna w sprzedaży ratalnej na okres do 10 lat! Po wpłacie zaledwie 20% wartości, możesz korzystać z mieszkania jak właściciel, w tym podnajmować je lub remontować. To wyjątkowa szansa na zrealizowanie własnych marzeń o zamieszkaniu lub inwestycji w jednym z najchętniej odwiedzanych regionów Bułgarii. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tej niezwykłej oferty!

UWAGA – Teraz to mieszkanie jest dostępne w sprzedaży ratalnej. Transakcję zabezpiecza jeden z największych bułgarskich deweloperów, istniejący na rynku od 28 lat. Po wpłacie zaledwie 20% masz pełne i wyłączne prawo użytkowanie mieszkania, czyli korzystasz jak właściciel, w tym możesz podnajmować, remontować. Resztę ceny możesz rozłożyć na raty nawet na okres 10 lat. Skontaktuj się już dziś i poznaj wszystkie szczegóły. Nie przegap takiej możliwości.

WAŻNE – nieruchomość jest sprawdzona pod względem prawnym i faktycznym. Jest wolna od obciążeń i praw osób trzecich. Przeniesienie własności następuje tak samo jak w Polsce w formie aktu notarialnego w obecności tłumacza przysięgłego. Wiąże się z wpisem do bułgarskiego odpowiednika ksiąg wieczystych. Obejmuje pełną własność prawa lokalu mieszkalnego wraz z częściami wspólnymi budynku i proporcjonalnym udziałem w gruncie. Każdy apartament możesz zarezerwować zdalnie, bez wychodzenia z domu; na podstawie bogatej galerii zdjęć i video z mieszkania oraz z kompleksu.

PAMIĘTAJ – jako jedyna agencja nieruchomości zajmujemy się również zarządzaniem najmem oraz remontami i opieką apartamentów. Jesteśmy z Tobą również po zakupie mieszkania. Wiemy, które kompleksy rokują na dobry wynajem. Sprawdź już teraz wyjątkową ofertę tylko dla naszych klientów na stronie:

Oferta dla właścicieli – Bułgaria Okiem Tubylca 

 

Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Film z kompleksu:

Lokalizacja na mapie

Te oferty mogą Cię też zainteresować

RATY
DUŻA KAWALERKA Z OSOBNĄ WNĘKĄ NA KUCHNIE W NESSEBAR FORT CLUB SŁONECZNY BRZEG
Słoneczny Brzeg
Studio
55m2
67 450 
AOT 6617
RATY
MIESZKANIA NA RATY W KOMPLEKSIE NESSEBAR RESIDENCE
Nessebar
2 pokoje
50m2
69 500 
AOT 6158
RATY
NOWA INWESTYCJA – MAGNOLIA RESIDENCE 10 W SŁONECZNYM BRZEGU
Słoneczny Brzeg
2 pokoje
33m2
54 144 
AOT 6610
Pokaż wszystkie oferty

Zapytaj o ten apartament


SPRZEDANE


RATY
AOT 5672

Duże I Przestronne Studio W Orchid Fort Garden Słoneczny Brzeg

Słoneczny Brzeg
Studio
48m2
  • RATY do 10 lat! 1-wsza wpłata 20%
  • studio (salon z aneksem kuchennym)
  • balkon z widokiem na ogród i okolicę
  • powierzchnia całkowita 48 mkw
  • piętro 3
  • sprzedaż z umeblowaniem i wyposażeniem
  • odległość od morza: 900m
  • miejscowość: Słoneczny Brzeg
  • kompleks: Orchid Fort Garden
  • roczny czynsz: € 13,50 za 1 mkw
Szczegóły oferty Masz pytania?

Kontakt z nami (pn-pt)

+48 513 618 753
Sprzedaż (09:30-17:00)

+359 877 426 063
Zarządzanie najmem (09:00-16:00)

kontakt online 7 dni w tygodniu

Polityka prywatności

Bulgaria Okiem Tubylca Ltd
БЪЛГАРИЯ ОКИЕМ ТУБЪЛЦА ООД
VAT UE:  BG206391045
Biuro sprzedaży:
Hotel Bisser lok. 8,
Słoneczny Brzeg 8240

Nieruchomości nad morzem

Tanie nieruchomości

Nieruchomości od dewelopera

Nieruchomości w Bułgarii na raty

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2025

Privacy policy

Realizacja: jackvision.pl

Translate »