Szczegóły oferty

Nowy styl życia w Słonecznym Brzegu!

DOLPHIN COAST to wyjątkowy kompleks mieszkaniowy, położony w pierwszej linii brzegowej morza  jednej z najbardziej egzotycznych ofert na wybrzeżu Morza Czarnego w Bułgarii, w znanym na całym świecie kurorcie nadmorskim Słoneczny Brzeg. Nowoczesny design budynku, otwarty styl architektoniczny, atrakcyjne udogodnienia – VIP CLUB Dolphin Coast to wszystko i jeszcze więcej….

Ideą przewodnią było stworzenie miejsca do życia, które zadowoli i zadowoli każdego. Od pierwszego dnia istnienia projekt podniósł poprzeczkę w zakresie standardów, stylu i jakości życia w jednym z najbardziej niezwykłych miejsc na wybrzeżu Morza Czarnego, Słonecznym Brzegu.

Osiedle oferuje ciszę, spokój i urozmaiconą przyrodę i krajobrazy oraz wyjątkową lokalizację w pobliżu 8-kilometrowej plaży.

Główne drogi są łatwo dostępne. VIP CLUB DOLPHIN Cost ma wspaniały rozległy zielony park, co jest wielkim plusem dla kompleksu mieszkalnego, ponieważ jest to jedyne miejsce w Słonecznym Brzegu, które łączy bliskość morza i wspaniały zielony park. W kompleksie jest do dyspozycji szereg udogodnień – basen, jacuzzi, sklep, restauracja i tak dalej.

Cechy, na które warto zwrócić uwagę:

Lokalizacja:

Doskonała lokalizacja i niesamowity widok na morze.

Strefa VIP Słonecznego Brzegu, okolica, w której przeważają ekskluzywne 5-gwiazdkowe hotele.

Położenie przy samej plaży

25 km od lotniska Burgas, 35 km od miasta Burgas

1,5 km do miasta Saint Vlas i przystani jachtowej, 5 km do miasta Nessebar, miasta z 3000-letnią historią, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Przepiękny widok na morze

Sekcje dla dorosłych i dzieci na terenie kompleksu.

Restauracja z tradycyjną kuchnią bułgarską, lobby bar

Sklep spożywczy, bankomat, parkingi.