Szczegóły oferty

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż studio o powierzchni całkowitej 51.35 mkw. (z częściami wspólnymi), w tym powierzchnia mieszkania 46,04 mkw. Studio jest duże i przestronne składa się z przedpokoju z miejscem na szafę, łazienki z WC, osobną wnęką na aneks kuchenny, balkonu oraz przestronnego salonu z panoramicznym oknem, z którego rozpościera się piękny widok na morze. Do zejścia na plażę jest zaledwie kilka kroków. Sprzedaż z umeblowaniem i wyposażeniem jak na zdjęciu w tym: pralka, lodówka, piekarnik, mikrofalówka.

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty na okres do 10 lat. 1-wsza wpłata tylko 10 % ceny. Roczny czynsz wynosi 12,50 euro za mkw i jest liczony od powierzchni całkowitej.

Studio położone jest na całorocznym zadbanym kompleksie z basenami, zjeżdżalniami, restauracjami i sklepami. Kompleks posiada zejście wprost na przepiękną plażę zwaną „Robinson”, która praktycznie dostępna jest tylko dla mieszkańców obiektu.

Na kompleksie dostępnych jest 10 basenów, w tym 1 ze sztuczną falą i 1 z wanną z hydromasażem, a także 5 basenów dla dzieci oraz 6 placów zabaw. Można również korzystać z centrum fitness oraz spa z łaźnią̨̨ turecką i sauną. Imponujące zaplecze obiektu obejmuje sklep spożywczy, salon fryzjerski, sklepy oraz monitorowany parking. Obiekt oferuje ponadto pole do minigolfa i stół do ping ponga. Posiłek można zjeść w jednej z 3 restauracji oferujących wspaniałe dania kuchni lokalnej i międzynarodowej.

Jeden z największych kompleksów wypoczynkowych w Bułgarii. Kompleks usytuowany jest na terenie o powierzchni ponad 10 hektarów, z czego 3,5 hektara porośnięte jest zielenią̨̨ i piękną roślinnością, a 3 hektary zajmują tereny sportowe, baseny i place zabaw dla dzieci.