Szczegóły oferty

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż studio o powierzchni całkowitej 39m2, w tym powierzchni mieszkalnej 31m2. Studio składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem oraz balkonu. Z balkonu roztacza się piękny ultrapanoramiczny widok na morze i całą zatokę ( w tym Stary Nesebar i Słoneczny Brzeg). Niepowtarzalny widok gwarantuje, że mieszkanie będzie miejscem do którego będziesz chciał wracać lub zamieszkać na stałe. Co więcej balkon położony jest na dachu, na który wyjście znajduje się tylko z tego mieszkania; co umożliwia jego dowolne zagospodarowanie kosztem przez właściciela. Ponadto studio jest całkowicie umeblowane i kompletnie wyposażone w tym w pralkę, lodówkę, kuchenkę mikrofalową.

Jest możliwość rozłożenia na raty z okresem spłaty od roku do 10 lat. 1-wsza wpłata tylko 10%. Łap okazję, nie przegap takiej szansy, skontaktuje się z nami już dziś.

Roczny czynsz wynosi 12,50 euro za mkw i jest liczony od powierzchni całkowitej.

Studio położone jest w części premium Sea Fort na całorocznym zadbanym kompleksie z basenami, zjeżdżalniami, restauracjami i sklepami. Kompleks posiada zejście wprost na przepiękną plażę zwaną „Robinson”, która praktycznie dostępna jest tylko dla mieszkańców obiektu.

Na kompleksie dostępnych jest 10 basenów, w tym 1 ze sztuczną falą i 1 z wanną z hydromasażem, a także 5 basenów dla dzieci oraz 6 placów zabaw. Można również korzystać z centrum fitness oraz spa z łaźnią̨̨ turecką i sauną. Imponujące zaplecze obiektu obejmuje sklep spożywczy, salon fryzjerski, sklepy oraz monitorowany parking. Obiekt oferuje ponadto pole do minigolfa i stół do ping ponga. Posiłek można zjeść w jednej z 3 restauracji oferujących wspaniałe dania kuchni lokalnej i międzynarodowej.

Jeden z największych kompleksów wypoczynkowych w Bułgarii. Kompleks usytuowany jest na terenie o powierzchni ponad 10 hektarów, z czego 3,5 hektara porośnięte jest zielenią̨̨ i piękną roślinnością, a 3 hektary zajmują tereny sportowe, baseny i place zabaw dla dzieci.