Szczegóły oferty

Apartament 2 pokojowy na  kompleksie „Ravda Dom” – 500m od plaży w Rawdzie.

Mieszkanie o powierzchni 58 m2 na 2 piętrze składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz dwóch balkonów. Jeden z nich wychodzi na basen. Sprzedawane w pełni umeblowane i wyposażone jak na zdjęciach. Możliwość zamieszkania na stałe przez cały rok lub do wynajęcia.

Kompleks dla właścicieli apartamentów i ich gości oferuje odkryty basen, plac zabaw dla dzieci, parking dla samochodów i rowerów, ogród z ławeczkami do wypoczynku. Firma zarządzająca zapewnia doskonałe „wsparcie”, które obejmuje usługi komunikacyjne, ochronę, wywóz śmieci, sprzątanie, czysty basen, leżaki, parasole, kwiaty itp. Rozrywka, sklepy, kawiarnie w zasięgu spaceru. 10 minut spacerkiem do parku i plaży.

Rawda znajduje się zaledwie 2 km od miasta Nesebyr, które jest wpisane do księgi zabytków kultury UNESCO, tylko 5 km od słynnego kurortu Słoneczny Brzeg, 28 km na północ od Burgas. Plaża jest czysta, z drobnym złotym piaskiem. Aktywna budowa luksusowych hoteli i restauracji sprzyja rozwojowi infrastruktury i przyciąga do Rawdy coraz więcej bułgarskich i zagranicznych turystów.