Szczegóły oferty

ELEGANCKO URZĄDZONY BEZCZYNSZOWY APARTAMENT BLISKO PLAŻY. REWELACYJNA INWESTYCJA. ŁAP OKAZJĘ

Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament o łącznej powierzchni 60m2 położony w Yurt Aprtments 200m od plaży. Mieszkanie jest elegancko i gustownie urządzone w białe meble z połyskiem, w tym w aneksie kuchennym, w którym kuchnia jest zrobiona na wymiar. Aprtament sprzedawany jest z umeblowaniem i wyposażeniem jak na zdjęciach z wyjątkiem: zasłon i firan, materaca na łóżko oraz telewizora.

UWAGA – jest to apartament bezczynszowy, właściciel nie jest zobowiązany do zapłaty rocznego maintenance fee; co znaczenie zwiększa rentowność i stopę zwrotu inwestycji. Przeciętny roczny czynsz za apartament o tej powierzchni wynosi 750 euro. Pomimo braku czynszu na terenie obiektu znajdują się udogodnienia dla właścicieli i gości i w tym basen. Opłata miesięczna w wysokości 15 BGN (7 EUR) pokrywa utrzymanie terenu: koszenie trawy, sprzątanie, czyszczenie basenu.

Villa Yurt to 5-piętrowy budynek, na który składają się 63 apartamenty - kawalerki oraz apartamenty z jedną sypialnią. Wyjątkowo korzystna lokalizacja - z wyższych pięter roztaczają się wspaniałe widoki połączone z lasem i morzem, wysoka jakość wykonania i niskie ceny sprawiają, że kompleks Villa Yurta jest opłacalną inwestycją. Kupując mieszkanie w tym kompleksie masz pewność, że nie tylko zachowasz, ale i pomnożysz swoją inwestycję. Kompleks położony jest między górami a morzem, gdzie powietrze jest czyste i zdrowe, co sprawia jest, że jest to idealne miejsce na wakacje aby złapać oddech, jak również zamieszkać na stałe. Jednocześnie do morza jest zaledwie 200 metrów!

Villa Yurta działa przez cały rok. Oferuje następujące udogodnienia i usługi:

- Basen;

- Restauracja;

- Internet WI-FI;

- Winda;

- Parking;