Szczegóły oferty

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż unikalny 2 pokojowy apartament o powierzchni całkowitej 98m2. Apartament położony jest na dwóch poziomach. Na dole znajduje się salon z aneksem kuchennym, na piętrze sypialnia oraz łazienka z prysznicem. Tarasy są zarówno od strony sypialni jak i salonu.. Nad salonem sufit jest nachylony pod kątem nad schodami, co daje  mieszkaniu dużą przestrzeń i niepowtarzalny klimat. Z każdego z tarasów rozciąga widok na morze, z tarasu od strony sypialni jest to widok na morze i plażę w Słonecznym Brzegu.

Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony w tym w piekarnik, lodówkę, mikrofalówkę; jak na zdjęciach.

Apartament można kupić na raty z okresem spłaty od roku do 10 lat. Pierwsza wpłata wynosi jedynie 10% wartości ceny. Umowa przedwstępna zawierana jest z deweloperem (zarządcą kompleksu). Przeniesienie własności w postaci aktu notarialnego następuje po spłacie całości. W okresie spłaty kupującemu przysługuje pełne i wyłączne prawo użytkowania, czyli może korzystać z apartamentu jak właściciel włącznie z podnajmowaniem, remontowaniem itp. Jest możliwość wcześniejszej całkowitej spłaty.

Przy ratach do 3 lat od dnia zawarcia umowy - wzrost ceny o 3,6% w skali roku od drugiego roku;

w ratach od 4 lat od dnia zawarcia umowy - wzrost ceny o 6,5% w skali roku

Istnieje możliwość opłacenia 100% ceny w ciągu 1 roku bez odsetek. Płatności ratalne dokonywane są w ratach miesięcznych lub kwartalnych.

Roczny czynsz za utrzymanie części wspólnych wynosi 12,50 euro za mkw rocznie.

Kompleks Green Fort Kameralny kompleks położony jest na elitarnym, północnym krańcu Słonecznego Brzegu geodezyjnie mieści się w obszarze miejscowości Sweti Vlas, w pobliżu plaży i lasu sosnowego. To wyjątkowe położenie powoduje niezwykle rzadkie połączenie klimatu morskiego i górskiego. Tylko 2 minuty spacerem od morza. Możesz skorzystać z bliskości centrum Słonecznego Brzegu i  spokojniejszego centrum Sweti Vlas i jego urokliwej mariny. Kilka kroków od wyjścia z kompleksu znajduje się zejście na piaszczystą i szeroką plażę rozciągającą się wzdłuż całego Słonecznego Brzegu aż do samego Nesebyru i początek ciągnącej się wzdłuż plaży promenady, pełnej restauracji, pubów, drink barów, i dance clubów i straganów.

Na kompleksie znajdują się oddzielne baseny dla dorosłych i dzieci, zjeżdżalnia wodna dla dzieci i dwa place zabaw, kort tenisowy / boisko do piłki nożnej, sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu, sklep ze sprzętem plażowym, ogród restauracyjny wokół basenu.