Szczegóły oferty

Prezentujemy przestronne studio na sprzedaż o łącznej powierzchni 40m2 znajdujące się na 2 piętrze w kompleksie Amber Beach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem i WC. Oferujemy pomoc w przemeblowaniu i urządzeniu apartamentu po cenach sklepowych, jak również dalszą opiekę na apartamentem i zarządzanie wynajmem.

Roczna opłata za utrzymanie części wspólnych wynosi 8 euro za m2.

Kompleks znajduje się niecałe 500m od najbliższej plaży, w centrum kurortu, w pobliżu całorocznych restauracji, sklepów, supermarketów itp. Do całorocznego supermarketu MM z bułgarskimi cenami jest zaledwie 100m, co sprawia, że jest to idealna lokalizacja do zamieszkania na stałe.  Action Aqua Park znajduje się również w odległości krótkiego spaceru od kompleksu. Amber Beach posiada wszelkie udogodnienia zapewniające komfortowy pobyt i niezapomniane wakacje – basen, parking, całoroczną ochronę i konserwację.

Udogodnienia w Amber Beach Słoneczny Brzeg:

- Stref grillowa

- Parking

- Basen

- Plaża: 500 m

- Aquapark: 300 m²

- Stare Miasto w Nesebyrze: 5 km

- Lotnisko w Burgas: 35 km

Słoneczny Brzeg znajduje się 36 km na północ od Burgas i około 90 km na południe od Warny i jest największym letnim kurortem na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Ośrodek położony jest w małej zatoczce. Posiada długą i szeroką plażę z drobnym złotym piaskiem i naturalnymi wydmami.