Szczegóły oferty

Z przyjemnością prezentujemy apartament na sprzedaż w Słonecznym Brzegu o łącznej powierzchni 77m2 znajdujący się na 4 piętrze w kompleksie Amber Beach. Mieszkanie jest dwupoziomowe składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz na piętrze sypialni wraz z balkonem z widokiem na basen; a także dwóch łazienek na każdym poziomie. Zarówno salon jak i sypialnia są bardzo jasne z uwagi na bardzo duże okna. Znajdująca się na piętrze antresola z przeznaczeniem na sypialnie zapewnia niepowtarzalny charakter apartamentu. Apartament ma zrobiony aneks kuchenny, w pozostałej części jest nieumeblowany. Stan techniczny apartamentu bardzo dobry. Oferujemy pomoc w umeblowaniu i urządzeniu apartamentu po cenach sklepowych, jak również dalszą opiekę na apartamentem i zarządzanie wynajmem.

Roczna opłata za utrzymanie części wspólnych wynosi 8 euro za m2.

Kompleks znajduje się niecałe 500m od najbliższej plaży, w centrum kurortu, w pobliżu całorocznych restauracji, sklepów, supermarketów itp. Do całorocznego supermarketu MM z bułgarskimi cenami jest zaledwie 100m, co sprawia, że jest to idealna lokalizacja do zamieszkania na stałe.  Action Aqua Park znajduje się również w odległości krótkiego spaceru od kompleksu. Amber Beach posiada wszelkie udogodnienia zapewniające komfortowy pobyt i niezapomniane wakacje – basen, parking, całoroczną ochronę i konserwację. Na uwagę zasługuje ogólnodostępna strefa grillowania.

Udogodnienia w Amber Beach Słoneczny Brzeg:

- Bezpieczeństwo

- Parking

- Basen

- Plaża: 500 m

- Aquapark: 300 m²

- Stare Miasto w Nesebyrze: 5 km

- Lotnisko w Burgas: 35 km

Roczna opłata za utrzymanie: 8 EUR/mkw.

Słoneczny Brzeg znajduje się 36 km na północ od Burgas i około 90 km na południe od Warny i jest największym letnim kurortem na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Ośrodek położony jest w małej zatoczce. Posiada długą i szeroką plażę z drobnym złotym piaskiem i naturalnymi wydmami.