Szczegóły oferty

Ten całoroczny kompleks to nowoczesna śródziemnomorska wizja i styl architektoniczny z doskonałą lokalizacją – 50 m od brzegu morza i wspaniałych plaż oznaczonych Błękitną Flagą i tuż przy porcie jachtowym Marina Dinevi.

Luksus i jakość materiałów budowlanych w połączeniu z bliskością morza i prestiżową lokalizacją w pełni uzasadniają inwestycję w zakup mieszkań w kompleksie.

Zalety kompleksu

Kompleks Dolce Vita posiada basen dla dorosłych i dzieci oraz piękny ogród z widokiem na morze, co gwarantuje jego mieszkańcom pełen relaks i komfort.

Większość apartamentów ma widok na morze!

Oprócz pożądanych destynacji dla Ciebie i Twojej rodziny, kompleks Dolce Vita ma doskonały potencjał inwestycyjny i daje możliwość uzyskania dobrych dochodów z wynajmu.

Kompleks jest centrum Sveti Vlas wśród kompleksów widokowych, położonych jako jednolity zespół architektoniczny. Są one powiązane nowoczesną infrastrukturą, zagospodarowanymi i oświetlonymi ulicami handlowymi, eleganckimi butikami, elitarnymi restauracjami i barami, plażami ze złotą niebieską flagą, portem jachtowym Marina Dinevi, salonami piękności, obiektami sportowymi, kościołami, amfiteatrem, centrami medycznymi i niezliczonymi możliwościami rozrywki.