Szczegóły oferty

Z przyjemnością prezentujemy przestronny bardzo duży 3 pokojowy apartament o powierzchni 113,40 m2 składający się z salonu, oddzielnej kuchni, dwóch sypialni, przedpokoju, łazienki z prysznicem i dodatkowo oddzielnej toalety. Apartament znajduje się w przyziemiu budynku, jednak dzięki przemyślanemu projektowi jest on bardzo widny. Do mieszkania przynależy własny dziedziniec. Apartament jest w pełni wykończony pod klucz materiałami wysokiej jakości.

Oferujemy możliwość umeblowania i wyposażenia apartamentu po cenach sklepowych. Możemy to zorganizować bez konieczności osobistej wizyty właściciela. Gwarantujemy uczciwe ceny i rzetelność wykonania.

Kompleks Feniks położony jest w drugiej linii brzegowej - zaledwie 300 metrów od przystani "Marina Dinevi" - jak również od przepięknych plaż "Venid Beach" - oznaczonych "Błękitną Flagą".

Jednocześnie w bliskiej odległości alei handlowej kurortu z licznymi sklepami i restauracjami. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajdują się: cerkiew "św. Włas" , amfiteatr "Arena", centrum SPA, salon kosmetyczny, supermarkety, sklepy, plac zabaw oraz dziesiątki restauracji ze wspaniałą kuchnią.

Luksusowy apartamentowiec zaprojektowano w stylu śródziemnomorskim, w ogrodzie znaleźć można egzotyczne gatunki drzew, ogrody skalne i ekspozycje kwiatów. Na terenie obiektu znajduje się zewnętrzny duży basen dzielony na sekcje o powierzchni około 100 m2 oraz podjazdy dla wózków dziecięcych i inwalidzkich.

Architektura kompleksu jak również okoliczna piękna zabudowa Sveti Vlas sprawiają, że apartament jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje, jak również do zamieszkania na stałe.

Link do lokalizacji kompleksu na Google Map: https://goo.gl/maps/SLumWrJKmaMpDUu86