NOWE 2 POKOJE Z WIDOKIEM NA MORZE I GÓRY

ZDJĘCIA Z KOMPLEKSU NA DOLE STRONY

 • 2 pokoje
 • balkon z widokiem na morze i góry
 • 5 piętro (jest widna)
 • powierzchnia 66  m2
 • stan "pod klucz" z wykończonym i umeblowanym aneksem kuchennym
 • klimatyczny kompleks położony u podnóża gór z widokiem na morze
 • miejscowość Sveti Vlas

Cena: 66 400 EUR

Cechy
liczba pokoi2 pokoje
miejscowośćSweti Wlas
odległość od morza100-500m

Szczegóły oferty

Całoroczny kompleks położony na wybrzeżu Morza Czarnego w elitarnej północnej części kurortu Sveti Vlas, w sąsiedztwie Słonecznego Brzegu, u podnóża wschodniej części pasma górskiego Stara Planina, przez co z balkonu można podziwiać wspaniałą harmonię morza i gór. Od jednej z najpiękniejszych plaż dzieli go zaledwie 5 minutowy spacer. Jego doskonała lokalizacja gwarantuje Ci możliwość korzystania z dwóch kurortów jednocześnie spokojniejszego Sveti Vlas jak i tętniącego życiem Słonecznego Brzegu. W bliskiej odległości znajduje się supermarket, postój taxi i przystanek komunikacji miejskiej.

Kompleks graniczy z morzem i górami, co czyni go preferowanym miejscem do rekreacji oraz turystyki uzdrowiskowej przez cały rok. Obecność przepływu powietrza z gór do morza tworzy unikalny mikroklimat o silnym działaniu leczniczym na astmę i inne choroby płuc. To nie przypadek, że 100 metrów od kompleksu „znajduje się jedyne w Bułgarii sanatorium morskie z tradycją w leczeniu chorób układu oddechowego i dolegliwości reumatycznych.

Kompleks składa się z czterech sekcji "A", "B", "C" i "D" z osobnymi wejściami i windami. Sekcja "A" jest osobnym budynkiem. Wszystkie luksusowe budynki mają konstrukcje monolityczne (żelbetowe i ceglane), wszystkie z izolacją termiczną, podłogi wyłożone są płytami z kamienia naturalnego i drewna. Balustrady balkonów są drewniane. Budynki zbudowane są w formie stopni, co nawiązuje do krajobrazu i pozwala na widok na morze z poszczególnych mieszkań. Powierzchnia, na której powstaje kompleks zajmuje 4700 mkw. Do dyspozycji właścicieli apartamentów i ich gości są: basen zewnętrzny, basen dla dzieci, grill, pokój gier, sala fitness, sauna, jacuzzi, salon fryzjerski, salon piękności i spa, restauracja oraz panoramiczny bar na dachu.

 • tel.: +359 87 6320929

  tel.:+48 513 618 753

  E-mail: info@apartamentyokiemtubylca.pl

  Czynne: poniedziałek-piątek 10:00-18:00

 • Bulgaria Okiem Tubylca Ltd
  БЪЛГАРИЯ ОКИЕМ ТУБЪЛЦА - ООД
  Green Fort B1/59, 8240 Sweti Wlas
  жк местност Инцараки, Грийн Форт ап.В1/59
  обл.БУРГАС, с.СВЕТИ ВЛАС 8240
  (UIC) 206391045

 • karty