FILMY Z NASZYCH KOMPLEKSÓW

Coraz bardziej kusi Cię opcja wyjazdu na wakacje do Bułgarii lub kupienia mieszkania w tym pięknym i słonecznym kraju? Sprawdź filmy z naszych kompleksów, a Twoja chęć się na pewno jedynie zwiększy i przekona do podjęcia odpowiedniej decyzji! Urokliwy Słoneczny Brzeg, spokojne Sweti Wlas i inne bułgarskie regiony stanowią gwarancję pięknych widoków i udanie spędzonego czasu bez względu na powód wyjazdu. Komfortowe apartamenty z kolei znajdujące się w świetnej lokalizacji oraz wyposażone w dodatkowe atrakcje (widok na morze, basen, pole golfowe) sprawią, że na pewno nie pożałujesz podjętej decyzji!

Kompleks NFC, Orchid, Holiday - Słoneczny Brzeg

Prezentujemy Kompleks NFC, Orchid, Holiday w Słonecznym Brzegu, tuż nad Morzem Czarnym. To zachwycające miejsce z przyjemnością ugości zarówno turystów sezonowych, jak i całorocznych mieszkańców. Na uwagę zasługuje lokalizacja obiektu – krótki spacer wystarczy, by znaleźć się na pięknej plaży Słonecznego Brzegu. Jednocześnie tylko pół kilometra dzieli kompleks od centrum kurortu, oferującego wiele rozrywek i atrakcji.

Na terenie obiektu znajdują się restauracje, baseny ze zjeżdżalniami, plac zabaw, stoły do bilardu i tenisa, korty oraz pole golfowe. Miłośnicy przyrody też nie będą zawiedzeni – 65% działki zajmują tereny zielone, obfitujące w zróżnicowaną szatę roślinną, egzotyczne kwiaty i drzewa.

Woda, zieleń, ogrody skalne – Kompleks NFC, Orchid, Holiday to wymarzone miejsce wypoczynku i rekreacji, dla dzieci i dorosłych. Mieszkańcy i goście czują się tutaj komfortowo i miło spędzają czas, korzystając z bliskości morza i licznych atrakcji turystycznych oferowanych przez Słoneczny Brzeg.


Kompleks Grand Resort - Sveti Vlas

Miło nam przedstawić Kompleks Grand Resort Apartament w Sveti Vlas, usytuowany nad Morzem Czarnym. Z obiektu można dostać się spacerem na przepiękną̨, piaszczystą plażę zwaną „Robinson”, która jest dostępna tylko dla mieszkańców apartamentów.

Obiekt posiada bogatą infrastrukturę, do dyspozycji gości oddano całoroczne baseny, place zabaw, centrum fitness oraz spa z łaźnią̨̨ turecką i sauną. Na miłośników aktywności na świeżym powietrzu czekają 3 hektary terenów sportowych, w tym pole do minigolfa i stół do ping-ponga.

Restauracje serwują wyśmienite specjały rodem z kuchni bułgarskiej i europejskiej. Działają również liczne sklepy i punkty usługowe, a także bezpłatny parking. Nie brakuje również turystycznych rozrywek i atrakcji.

Kompleks Grand Resort to jeden z największych obiektów wypoczynkowych w Bułgarii. Usytuowany jest w otoczeniu zieleni i bujnej roślinności, która pozwala odetchnąć pełną piersią i w pełni się zrelaksować. Każdy, kto tu zawita, ulegnie magicznej atmosferze tego niezwykłego miejsca.


Kompleks Privilege Fort - Elenite


Kompleks Prestige Fort Beach - Sveti Vlas


Kompleks Messambria Fort Beach - Elenite


Kompleks ONYX:


Kompleks RELAX


Kompleks SORENTO:


Kompleks Sweet Homes:
Zapraszamy także do zapoznania się z poniższą galerią zdjęć.

 • tel.: +359 87 6320929

  tel.:+48 513 618 753

  E-mail: info@apartamentyokiemtubylca.pl

  Czynne: poniedziałek-piątek 10:00-18:00

 • Bulgaria Okiem Tubylca Ltd
  БЪЛГАРИЯ ОКИЕМ ТУБЪЛЦА - ООД
  Green Fort B1/59, 8240 Sweti Wlas
  жк местност Инцараки, Грийн Форт ап.В1/59
  обл.БУРГАС, с.СВЕТИ ВЛАС 8240
  (UIC) 206391045

 • karty