APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ

Apartamenty na sprzedaż w Bułgarii


Słoneczny Brzeg czy Sveti Vlas? Studio czy 2-3 pokoje? Wyjątkowy widok na Morze Czarne, basen czy własne pole golfowe? Zapewniamy Cię, że nasza oferta mieszkań na sprzedaż oraz apartamentów na wynajem w Bułgarii na pewno Cię zachwyci! Proponujemy bardzo szeroki wybór zróżnicowany pod względem m.in. powierzchni, lokalizacji, dodatkowych atrakcji czy krajobrazu za oknem, by zapewnić dopasowanie do potrzeb każdej osoby.


Spełnianie marzeń - mieszkanie w Bułgarii


Jeśli marzy Ci się krótszy lub dłuższy pobyt w tym ciekawym kraju znajdującym się zaraz nad Morzem Czarnym, nie możesz nie zwrócić uwagi na naszą ofertę - takich możliwości wyboru nie znajdziesz nigdzie indziej! Co więcej, możesz liczyć także na to, że udzielimy Ci wsparcia na miejscu z urządzeniem mieszkania w odpowiadający Ci sposób, by zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki mieszkania w Słonecznym Brzegu czy Sveti Vlas.


Wyjazd na wakacje, przeprowadzka do obcego państwa, a może chęć dostosowania apartamentu pod turystów? Bez względu na to, która opcja bardziej do Ciebie przemawia, skontaktuj się z nami, jeśli zależy Ci na wybraniu najlepszego kierunku.

 • tel.: +359 87 6320929

  tel.:+48 513 618 753

  E-mail: info@apartamentyokiemtubylca.pl

  Czynne w godzinach 10:00 - 18:00

 • Bulgaria Okiem Tubylca Ltd
  БЪЛГАРИЯ ОКИЕМ ТУБЪЛЦА - ООД
  Green Fort B1/59, 8240 Sweti Wlas
  жк местност Инцараки, Грийн Форт ап.В1/59
  обл.БУРГАС, с.СВЕТИ ВЛАС 8240
  (UIC) 206391045

 • karty