Przejdź do treści
  • +48 513 618 753
  • ‭+359 87 7426063‬
  • Wyślij zapytanie
  • Hotel Bisser lok 8, Słoneczny Brzeg 8240
Moja lista
Bułgaria Okiem TubylcaApartamenty Okiem Tubylca
  • Home
  • O nas
  • OFERTY
  • Sprzedaj apartament
  • Nieruchomości Bułgaria
    • Nieruchomości nad morzem na sprzedaż
    • Tanie nieruchomości
  • Wynajem
  • Kompleksy
    • Nieruchomości Premier Fort
    • Nieruchomości Sorrento Sole Mare
    • Nieruchomości Waterpark Fort
    • Nieruchomości Grand Resort Sveti Vlas
    • Nieruchomości Prestige Fort
    • Nieruchomości Privilege Fort
    • Nieruchomości Messambria Fort Beach
    • Nieruchomości BARCELO
    • Nieruchomości Cascadas
    • Nieruchomości Sweet Homes
    • Nieruchomości RELAX
    • Nieruchomości Sunny Day 6
    • Nieruchomości Emerald Beach Resort
    • Nieruchomości Casa del Sol
    • Nieruchomości Royal Bay
    • Nieruchomości Atrium Beach
  • Miejscowości
    • Słoneczny Brzeg
    • Sveti Vlas
    • Elenite
    • Pomorie
    • Nessebar
    • Aheloy
    • Rawda
  • Blog
  • Kontakt

Home - 1 linia brzegowa - APARTAMENT Z WIDOKIEM NA MORZE W PANORAMA FORT SVETI VLAS

  • Home
  • O nas
  • OFERTY
  • Sprzedaj apartament
  • Nieruchomości Bułgaria
    • Nieruchomości nad morzem na sprzedaż
    • Tanie nieruchomości
  • Wynajem
  • Kompleksy
    • Nieruchomości Premier Fort
    • Nieruchomości Sorrento Sole Mare
    • Nieruchomości Waterpark Fort
    • Nieruchomości Grand Resort Sveti Vlas
    • Nieruchomości Prestige Fort
    • Nieruchomości Privilege Fort
    • Nieruchomości Messambria Fort Beach
    • Nieruchomości BARCELO
    • Nieruchomości Cascadas
    • Nieruchomości Sweet Homes
    • Nieruchomości RELAX
    • Nieruchomości Sunny Day 6
    • Nieruchomości Emerald Beach Resort
    • Nieruchomości Casa del Sol
    • Nieruchomości Royal Bay
    • Nieruchomości Atrium Beach
  • Miejscowości
    • Słoneczny Brzeg
    • Sveti Vlas
    • Elenite
    • Pomorie
    • Nessebar
    • Aheloy
    • Rawda
  • Blog
  • Kontakt

Szczegóły oferty

Marzenie o własnym apartamencie tuż przy zejściu na piękne, piaszczyste plaże Sveti Vlas jest w zasięgu Twojej ręki, a za pomocą atrakcyjnej oferty ratalnej nawet na okres do 10 lat, staje się jeszcze bardziej realne! Zobacz, co jeszcze oferuje Ci kompleks Panorama Fort – część prestiżowego ośrodka Grand Resort, znanej ze swojej bogatej infrastruktury. Niesamowity widok na morze, który rozpościera się z mieszkania, to wakacyjny obraz, który namaluje na Twojej twarzy szeroki uśmiech za każdym razem, kiedy do niego wrócisz.

SVETI VLAS I KOMPLEKS PANORAMA FORT – TWOJE UPRAGNIONE MIEJSCE NA WYBRZEŻU

Sveti Vlas, położony pomiędzy majestatycznymi górami a błękitnym brzegiem Morza Czarnego, to prawdziwa perła bułgarskiego wybrzeża. Ten popularny kurort, ze swoją przepiękną mariną i bezpośrednim dostępem do przepięknych piaszczystych plaż, sprawi, że poczujesz prawdziwą atmosferę bułgarskiego lata.

Część tego klimatycznego miasta stanowi kompleks Panorama Fort, będący elementem renomowanego ośrodka Grand Resort. Kompleks ten nie tylko gwarantuje komfortowe warunki do zamieszkania, ale również spełnia wszelkie wymagania dla miłośników różnego rodzaju aktywności. Znajduje się tu aż 15 basenów, w tym te dla dzieci oraz z sztuczną rzeką i zjeżdżalniami wodnymi, pole do minigolfa i wiele innych udogodnień. Unikalność tego miejsca to nie tylko bliskość morza i możliwość korzystania z prywatnej plaży, ale także położenie na wprost malowniczych widoków, które codziennie będą towarzyszyć Twojemu wypoczynkowi.

TWOJE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA WSPANIAŁE MORZE CZARNE

Ten urokliwy apartament, położony na pierwszym piętrze budynku, oferuje 77 mkw przestrzeni życiowej. W skład mieszkania wchodzi przestronny salon z aneksem kuchennym oraz osobnej sypialni. Zarówno z sypialni, jak i salonu, dostępny jest balkon, z którego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Morze Czarne. Wystrój wnętrza jest zachowany w jasnej, przytulnej kolorystyce, a do dyspozycji nowych właścicieli jest pełne umeblowanie i wyposażenie.

Zakup tego apartamentu to nie tylko doskonała inwestycja, ale przede wszystkim możliwość korzystania z niego jak właściciel już po pierwszej wpłat ratalnej. Ta niesamowita oferta jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które marzą o posiadaniu domu na wakacje.

UWAGA – Teraz to mieszkanie jest dostępne w sprzedaży ratalnej. Transakcję zabezpiecza jeden z największych bułgarskich deweloperów, istniejący na rynku od 28 lat. Po wpłacie zaledwie 20% masz pełne i wyłączne prawo użytkowanie mieszkania, czyli korzystasz jak właściciel, w tym możesz podnajmować, remontować. Resztę ceny możesz rozłożyć na raty nawet na okres 10 lat. Skontaktuj się już dziś i poznaj wszystkie szczegóły. Nie przegap takiej możliwości.

WAŻNE – nieruchomość jest sprawdzona pod względem prawnym i faktycznym. Jest wolna od obciążeń i praw osób trzecich. Przeniesienie własności następuje tak samo jak w Polsce w formie aktu notarialnego w obecności tłumacza przysięgłego. Wiąże się z wpisem do bułgarskiego odpowiednika ksiąg wieczystych. Obejmuje pełną własność prawa lokalu mieszkalnego wraz z częściami wspólnymi budynku i proporcjonalnym udziałem w gruncie. Każdy apartament możesz zarezerwować zdalnie, bez wychodzenia z domu; na podstawie bogatej galerii zdjęć i video z mieszkania oraz z kompleksu.

PAMIĘTAJ – jako jedyna agencja nieruchomości zajmujemy się również zarządzaniem najmem oraz remontami i opieką apartamentów. Jesteśmy z Tobą również po zakupie mieszkania. Wiemy, które kompleksy rokują na dobry wynajem. Sprawdź już teraz wyjątkową ofertę tylko dla naszych klientów na stronie:

Oferta dla właścicieli – Bułgaria Okiem Tubylca

Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Film z kompleksu:

Lokalizacja na mapie

Te oferty mogą Cię też zainteresować

WIDOK NA MORZE

ELEGANCKI APARTAMENT Z WIDOKIEM NA MORZE RICH NESSEBAR

Nessebar
2 pokoje
64m2
84 000 
AOT 4012
1 LINIA BRZEGOWA

ELEGANCKIE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA BASEN W PRIVILEGE FORT ELENITE

Sveti Vlas
2 pokoje
76m2
67 000 
AOT 3000
1 LINIA BRZEGOWA

ELEGANCKIE MIESZKANIE Z TARASEM W GOLDEN RAINBOW

Słoneczny Brzeg
2 pokoje
65m2
137 500 
AOT 4486
Pokaż wszystkie oferty

Zapytaj o ten apartament


WIDOK NA MORZE
RATY
AOT 4397

Apartament Z Widokiem Na Morze W Panorama Fort Sveti Vlas

Sveti Vlas
2 pokoje
77m2
104 500
  • RATY do 10 lat ! 1-wsza wpłata 20% !
  • 2 pokoje (salon + 1 sypialnia)
  • balkon z widokiem na morze
  • powierzchnia całkowita 77 mkw
  • piętro 1
  • sprzedaż z umeblowaniem i wyposażeniem
  • odległość od morza: 1 linia brzegowa
  • miejscowość: Sveti Vlas
  • kompleks: Panorama Fort
  • roczny czynsz: € 13,20 za 1 mkw
Szczegóły oferty Masz pytania?

Kontakt z nami (pn-pt)

+48 513 618 753
Sprzedaż (10:00-17:30)

+359 87 632 09 29
Obsługa transakcji (10:00-17:30)

+359 87 7426063
Zarządzanie najmem (09:00-16:00)

kontakt online 7 dni w tygodniu

Bulgaria Okiem Tubylca Ltd
БЪЛГАРИЯ ОКИЕМ ТУБЪЛЦА ООД
VAT UE:  BG206391045
Biuro sprzedaży:
Hotel Bisser lok. 8,
Słoneczny Brzeg 8240

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022

Privacy policy

Realizacja: jackvision.pl