3 POKOJE Z WIDOKIEM NA MORZE TUŻ PRZY PLAŻY W DOBREJ CENIE

RATY!!! 1-WSZA WPŁATA TYLKO 10%. ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

  • 3 pokoje (salon + 2 sypialnie)
  • 2 balkony z widokiem na morze
  • powierzchnia całkowita 108 mkw
  • 5 piętro (jest winda)
  • 1 linia brzegowa
  • miejscowość: Elenite
  • kompleks: € 12,50 za mkw rocznie
  • raty do 10 lat

€ 71 000

Cechy
kompleksPrivilege
liczba pokoi3 pokoje
miejscowośćElenite
odległość od morza1 linia brzegowa

Szczegóły oferty

Kompleks położony w miejscowości Elenite w malowniczej zatoce Robinson w pierwszej linii brzegowej z bezpośrednim zejściem wprost na plażę. Otoczony morzem i lasem sosnowym ośrodek oferuje rzadkie i niezwykle zdrowe połączenie klimatu morskiego i górskiego.

Wspaniała piaszczysta plaża, pobliski park wodny, supermarket, taksówki i autobusy sprawiają, że kompleks jest idealnym miejscem na letnie wakacje na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Na terenie kompleksu znajduje wszystko, czego potrzeba do wygodnego i relaksującego wypoczynku z rodziną! Do dyspozycji na kompleksie są baseny, jacuzzi i sztuczna rzeka.

Oprócz wspaniałych basenów i pięknych terenów zielonych znajdują się tu cztery place zabaw dla dzieci, fitness na świeżym powietrzu, centrum urody i masażu, centrum medyczne, supermarket, fitness, sauna, pizzeria, „Statek - Bar-Restauracja” z panoramicznym widokiem, bezpłatny parking dla właścicieli apartamentów i ich gości, kort tenisowy oraz boisko do piłki nożnej.

Prace wykończeniowe zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Ściany zewnętrzne budynków ocieplono 5-centymetrową warstwą odpornego na wilgoć BAUMITU i tynku mineralnego. Wszystkie ściany wewnętrzne są wykonane z cegły lub Ytong. W każdym pokoju jest klimatyzator zimowo-letni.

PS. Zapraszamy również do dołączenia do grupy Bułgaria Wakacje Porady Tubylca, jednej z największych polskich e-społeczności o Bułgarii. Porady z pierwszej ręki o wakacjach nad Morzem Czarnym o apartamentach, w których warto się zatrzymać, miejscach, które warto zobaczyć, oraz knajpach w których można tanio i smacznie zjeść. A także wiele innych ciekawych i praktycznych wskazówek dotyczących lotów, transferów itp.


Kliknij i dołącz:
https://www.facebook.com/groups/BulgariaOkiemTubylca