2 POKOJE Z TARASEM NA KOMPLEKSIE PRZY MORZU W SUPER NISKIEJ CENIE!!! OKAZJA!!!

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA RATY !!!! ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

  • 2 pokoje (salon + 1 sypialnia)
  • taras z widokiem na basen
  • o powierzchni 70 m2
  • 2 piętro
  • w pełni umeblowane i wyposażone
  • kompleks przy morzu z bezpośrednim zejściem na plażę
  • miejscowość Elenite

Cena: 31 500 EUR (ofert nr 138PFB)


Zapraszam do kontaktu po szczegóły: zdjęcia, film z apartamentu i kompleksu, plan mieszkania
Telefon: +48513618753
Mail: info@apartamentyokiemtubylca.pl

Cechy
liczba pokoi2 pokoje
miejscowośćElenite
odległość od morza1 linia brzegowa

Szczegóły oferty

Kompleks położony w miejscowości Elenite w malowniczej zatoce Robinson w pierwszej linii brzegowej z bezpośrednim zejściem wprost na plażę. Otoczony morzem i lasem sosnowym ośrodek oferuje rzadkie i niezwykle zdrowe połączenie klimatu morskiego i górskiego.

Wspaniała piaszczysta plaża, pobliski park wodny, supermarket, taksówki i autobusy sprawiają, że kompleks jest idealnym miejscem na letnie wakacje na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Na terenie kompleksu znajduje wszystko, czego potrzeba do wygodnego i relaksującego wypoczynku z rodziną! Do dyspozycji na kompleksie są baseny, jacuzzi i sztuczna rzeka.

Oprócz wspaniałych basenów i pięknych terenów zielonych znajdują się tu cztery place zabaw dla dzieci, fitness na świeżym powietrzu, centrum urody i masażu, centrum medyczne, supermarket, fitness, sauna, pizzeria, „Statek - Bar-Restauracja” z panoramicznym widokiem, bezpłatny parking dla właścicieli apartamentów i ich gości, kort tenisowy oraz boisko do piłki nożnej.

Prace wykończeniowe zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Ściany zewnętrzne budynków ocieplono 5-centymetrową warstwą odpornego na wilgoć BAUMITU i tynku mineralnego. Wszystkie ściany wewnętrzne są wykonane z cegły lub Ytong. W każdym pokoju jest klimatyzator zimowo-letni.

PS. Zapraszamy również do dołączenia do grupy Bułgaria Wakacje Porady Tubylca, jednej z największych polskich e-społeczności o Bułgarii. Porady z pierwszej ręki o wakacjach nad Morzem Czarnym o apartamentach, w których warto się zatrzymać, miejscach, które warto zobaczyć, oraz knajpach w których można tanio i smacznie zjeść. A także wiele innych ciekawych i praktycznych wskazówek dotyczących lotów, transferów itp.


Kliknij i dołącz:
https://www.facebook.com/groups/BulgariaOkiemTubylca

Dodaj komentarz